Diskusní téma: Diskuze s Petrem - 2.

Re: Bulvár

Dášo, tohle je hodně zajímavá otázka a na ni si dávám odpověď skoro pořád. Dostat se do rádií s novou písničkou je něco snad nemožného. Bohužel pár hudebních dramaturgů nám celému národu určuje, co je podle nich hit a co ne a co se bude hrát a co ne. Snažíme se nějak do rádií dostat, ale jde to hodně, hodně těžko.
Co se bulváru týče? Lucka je velice dobře prodejný artikl pro bulvár. Když vyjde s ní titulka, je náklad o polovinu větší a prodejnost stoupá. Po smrti Ivety potřebuje bulvár někoho, o komu bude lhát a psát blbosti a pokud to lidé budou číst, tak s tím nic neuděláme. Rada je jasná, nečtěte to, nekupujte to :-)

Pracovní cíl

Ahoj Petře, máš nějaký fotografický sen? Jako např. fotit světově známou celebritu apod. :-)

Re: Pracovní cíl

Sen se mi splnil. Fotím Lucku. Ze světových celebrit jsem měl možnost fotit Pierre Richarda, ale moc rád bych nafotil Mariku Gombitovou. A nesplnitelný sen je třeba nafotit Celine Dion :-)

fotograf

Petře,jaká je Vaše profese fotograf či cukrář?Vaše fotky jsou krásné,jak vše stíháte? Přeji krásného Silvestra

Re: fotograf

Moje původní profese je kuchař - číšník, pak jsem si udělal vysokou školu a jeden čas obor gastronomie učil na střední škole. Cukrařina je koníček a focení je to co mě živí v současné době a vlastně je to koníček největší :-)

Setkání s Luckou

Setkal jste se někdy s Luckou?

Re: Setkání s Luckou

Verčo, jasně, setkal..... Když je v Čechách, jsem ji skoro pořád v patách. Je úžasná a Lucky si moc vážím jako profesně, tak hlavně v osobním životě.

Muzikál

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli se dá sehnat divadelní záznam muzikálu Starci na chmelu děkuji za odpověď
fanklubák Zdeněk.

Re: Muzikál

Zdenku, tenhle záznam nikde není. U mnoha divadelních her, kde Lucka hrála, není žádný záznam, což je veliká škoda.

Přidat nový příspěvek

Naši partneři