březen - duben 2014

28. 4. 2014 - Nové otázky v Nekonečném rozhovoru a odpovědi opět od Lucky jsou tu pro Vás. A další Vaše otázky jsem před chvílí poslal Lucce :-)
                                  
27. 4. 2014 - A máme pro Vás soutěž. Hrajeme o 3 originální fotky Lucky s jejím podpisem (formát A3), které vyjdou jen speciálně pro tuto soutěž a k tomu přidáme 3 starší podpiskarty Lucky, které nám věnovala Katarína Olejárová (dodala hotové poklady). Otázka zní: Podívejte se pořádně na klip o klipu Jedou vozy prérií a napište nám, na kterém kolejišti (nádraží) se klip natáčel. Řeknete si, pěkně těžká otázka, ale dáme Vám nápovědu. Poblíž se nachází třeba rybník Labuť. Pište na náš e-mail a to do 7. 5. 2014 :-) Přejeme hodně štěstí :-)
                                                
27. 4. 2014 - Hlasujme pro Lucku v Souboji celebrit! Kliknutím na banner (obrázek pod tímto textem) se přesunete na Lucčin herní profil, pod nímže můžete vidět, jak dopadly předchozí duely a s kým Lucka soupěří dneska. Po zobrazení dnešného duelu klikněte na Lucky jméno a sdílejte na FaceBooku. Pak bude mít Lucka hned o 10 hlasů víc :-)
                                                           

22. 4. 2014 - A je to zde. Podívejte se na klip o klipu k písničce Jedou vozy prérií. Mrkněte sem :-) a dívejte se pořádně. Již brzy pro Vás bude nová soutěž spojená s tímto klipem :-)

                             

21. 4. 2014 - Všem krásné Velikonoce. Zde posíláme malou výslužku. Již brzy se dozvíte víc :-) Chvíli jsme sice "lenošili", ale připravili jsme pro Vás spoustu nových věcí, které Vám budeme postupně sem dávat. A určitě se všichni již těšíme, až se Lucka vrátí a začne opět kolotoč natáčení, focení, nových písniček, který Lucka roztočí jen a jen pro nás :-)

                        

9. 4. 2014 - Za necelý měsíc se Lucka vrátí zpět, aby pro nás připravila spoustu nových věcí. Rozhodně dvě novinky stojí za povšimnutí a to film Babovřesky 3 a natáčení nové desky :-) Už jste četli článek na novinky.cz? :-)

                              

6. 4. 2014 - Doufám, že jste včera všichni oslavili Lucčino vítězství v anketě TýTý 2013. Lucka všem děkuje za hlasy. Je z vítězství překvapená, opravdu to letos nečekala :-) Všem dnes posíláme další rozhovor do rubriky Lucka mýma očima a to se zpěvákem Petrem Kutheilem :-)

                                             

5. 4. 2014 - A TýTý je za námi. Jupíííííííííííííííííííííííííííí!!!! Gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                                                       

5. 4. 2014 - Nové číslo Luckovin je opět zde. Podívejte se co pro Vás redakce nového připravila :-) Máme také připraven další rozhovor do rubriky Lucka mýma očima, který Vám přineseme již zítra. Věřím, že dnes večer vše dopadne pro Lucku a obhájí první místo v anketě TýTý. I kdyby to nevyšlo, není proč být smutný. V posledních dnech televize Prima udělala velkou kampaň na podporu Lucie Bílé. My, fandové Lucky víme, že u nás je Lucka vždy první.

                                                         

2. 4. 2014 - TýTý jde do finále. Už jen dva dny můžeme posílat hlasy! A máme k TýTý i naši soutěž. Podívejte se na náš facebook a uvidíte co může jeden z Vás vyhrát. Věřte, tohle stojí za účast v soutěži a podpořit tak hlasování pro Lucku :-)

                          

30. 3. 2014 - Anketa Týtý stále pokračuje a to až do 4. dubna můžete pro Lucku hlasovat :-). Zítra, v pondělí 31. 3. od 16:00 proběhne v Paláci knih Luxor Praha prezentace knihy "Babovřesky - U nás ve vsi je to hezký" spojená s autogramiádou režiséra Zdeňka Trošky a herců filmu Babovřesky. My pro Vás připravujeme s vydavatelstvím knihy velkou soutěž :-) Rovněž touto cestou moc děkujeme Kataríně Olejárové za super materiály (viz. obrázek). Tyto budou určeny pouze do fanklubáckých soutěží :-) 

                             

24. 3. 2014 - Anketa Týtý jde do finále. Nezapomeňte hlasovat pro Lucku v kategorii zpěvačka, obhajuje své loňské vítězství...

                                          

17. 3. 2014 - V nekonečném rozhovoru další Vaše otázky a Lucčiny odpovědi. Otázky posíláme Lucce postupně, proto někteří najdete svoji otázku později :-) 

                                  

14. 3. 2014 - A je to zde :-) Náš dárek pro Lucku k narozeninám a zároveň dárek pro nás všechny fanoušky Lucky :-) První videoklip fan klubu je na světě. Klip vytvořili dva Petrové - Mráček a Ondráček. Snad se Vám bude líbit. Pište nám své názory do disukzního fóra, ať víme, zda i pro příště něco podobného vymýšlet :-)

 

14. 3. 2014 - Lucka je i letos nominována v první pětici zpěvaček v anketě Týtý. Vyhlášení proběhne 5. dubna v přímém přenosu na ČT1. Moderátorem slavnostního večera bude Karel Šíp. HLASOVÁNÍ DO DRUHÉHO KOLA ZAČNE 24. března a končí 4. dubna do půnoci. Včas budeme informovat.

                                          

12. 3. 2014 - Televize Prima vysílá soutěž X Factor a při té příležitosti můžeme každý den hlasovat v souboji celebritCena pro hudebníka: Dárkový koš TV Prima a titul X Factor hudebník / kapela roku 2014 s reportáží o vítězi uvedenou na webech TV Prima.

                                          

10. 3. 2014 - Nové Luckoviny jsou na světě, tak příjemné čtení :-)

                                                   

10. 3. 2014 - Včera jsme na facebooku fan klubu psali, že Vám možná něco dneska prozradíme k níže dané fotce. Tak ještě trochu trpělivosti. Vše se řítí ke zdárnému konci a brzy tu bude pro nás něco nového a snad se Vám to bude líbit tak, jako nám :-)

                                 

8. 3. 2014 - Dneska má Lucka narozky! Takže - VŠECHNO NEJLEPŠÍ :-) 

A máme i něco pro Vás! Nové LUCKOVINY budou již brzy nahrány, ale vy již teď můžete exkluzivně ovlivnit příští číslo Luckovin! Jak? 

Tady na tomto obrázku je 8 očíslovaných náhledů pro dubnovou titulku. Vyberte ten návrh, který se Vám nejvíce líbí a číslo, kterým je označen, pošlete mailem na e-mail Luckovin : luckoviny@seznam.cz :-) Nejoblíbenější titulka bude zdobit dubnové vydání Luckovin. Ale to není všechno! Redaktoři Luckovin po skončení hlasování (HLASOVAT SE SMÍ DO 31. BŘEZNA!) vylosují jednoho výherce, který získá malé překvapení :-)

                             

7. 3. 2014 - Zítra má naše Lucka narozeniny. Chcete jí popřát a napsat nějaký vzkaz? Pokud ano, je tu pro Vás tato stránka, kde můžete zanechat svůj vzkaz nebo přání. Věřte, že Lucka si vše ráda přečte.

                                   

4. 3. 2014 - Stále nominujte Lucku v kategoriích zpěvačka a herečka v anketě Týtý 2013... Mrkněte se i do našeho nového e-shopu, kde na Vás čekají magnety s Luckou (viz. obrázek) :-) Připravujeme pro Vás úpravu v rubrice ocenění, která bude doplněna jednotlivými fotkami cen :-) Posílejte nám stále Vaše fotky, kde jste s Luckou do fotogalerie Já a Lucka

                                

3. 3. 2014 - Zajímá Vás jak je to nyní s DVD Hit tour? Chcete vědět co je pro Lucku v životě důležité? Přečtěte si další odpovědi na Vaše otázky v Nekonečném rozhovoru :-)

                           

26. 2. 2014 - Dnes bylo nádherné dopoledne a část odpoledne s výborným obědem u rodičů Lucky, kde jsme pro nás zase něco vymýšleli. Při té příležitosti jsem nafotil různá ocenění, které Lucka kdy získala. :-) Doufám, že hlasujete v anketě Týtý :-) A taky nezapomeňte, že zítra končí v 16 hodin hlasování do hudebních cen televize Óčko :-)

                                   

 

Naši partneři