březen - květen 2015

23. 5. 2015 - První naše setkání je za námi. Snad se všem kdo přijeli líbilo a určitě se těšíme na další :-) A kdo nebyl, mrkněte aspoň na pár fotek :-)
                         
22. 5. 2015 - Je to už téměř 7 let, kdy písnička Párkrát vyšla na desce Fénix. Dokonce se po sedmi letech dostala do hitparády rádia Bonton! Klikněte na obrázek a budete přeneseni na webovky hitparády :-)
                
19. 5. 2015 - Sobota se nám kvapem blíží. Ti, kteří dorazí, připravte si každý pár slov o sobě, ať se víc poznáme. Připravte si svoje návrhy, připomínky, nápady, co bychom měli ve FK udělat nového, co jinak. Podíváme se na různá zákoutí Prahy. Na oběd budeme mít bramborový guláš s uzeninou. Budete si moci zakoupit i něco z našeho e-shopu a kdo bude chtít, může si vyzkoušet být na chvíli modelem před objektivem. Bude to prostě fajn odpoledne. :-) Na fotce připomínáme místo, kde se mezi 10 a 10.30 sejdeme :-)
                                      
4. 5. 2015 - Pamatujete si na předávání Českých slavíků z roku 2001, které moderovala Lucka spolu s Janem Révaiem? Pokud ano - budete si moci zavzpomínat, pokud ne - budete moci zhlédnout. Kdy? Kde? Dozvíte se v našem Kalendáři akcí :-) 
2. 5. 2015 - Sraz fanoušků Lucky bude v sobotu 23. května 2015 v době od 10 do 10,30 na hlavním vlakovém nádraží v Praze a to přesněji na místě, které je označeno na obrázku křížkem. Program bude přizpůsobený podle počasí. Tak doufejme, že bude krásně a my zažijeme fajn sobotu. Předpokládaný konec akce bude kolem 16 hodiny. Sledujte také stránku akce na facebooku :-)
                                      
2. 5. 2015 - Šperk Trollbeads, o který jsme nedávno soutěžili má svého majitele, který má radost a poslal nám fotky po rozbalení zásilky. Tomášovi ještě jednou gratulujeme :-)
     
28. 4. 2015 - A jsou tu nové Luckoviny. Sledujte pozorně také web, protože již během zítřka se dozvíte více informací k naší akci FK, která proběhne 23. 5. 2015 v Praze :-) Připravili jsme pro Vás snad bohatý program :-) Kdo chce přijet, zaregistrujte se ZDE, ať víme s kolika fanoušky máme asi počítat :-)
                                                             
21. 4. 2015 - Klip písničky Kousek štěstí spatřil světlo světa :-) Tak ať se líbí jako všechny ostatní klipy Lucky,....
                                 
20. 4. 2015 - Posledních 25 kalendářů na letošní rok a je vyprodáno! Ještě jej nemáte doma? Připravili jsme speciální akci v našem e-shopu :-) a navíc prvním deseti objednaným přidáme do zásilky i kalendář z roku 2014. Akce platí do vyprodání zásob, proto neváhejte, moc kusů to opravdu již není :-) Ve fotogalerii najdete další fotovzpomínky - z vystoupení Lucky v Náchodě v roce 2010,...
                                   
19. 4. 2015 - Po malé odmlce se můžete opět začíst do nekonečného rozhovoru s Luckou :-) Všichni, kdo chcete položit otázku Lucce, použijte formulář dola na stránce s rozhovorem. Buďte originální a zkuste se zeptat Lucky na něco, na co se ještě nikdo nezeptal :-)
                                
11. 4. 2015 - Gratulujeme Lucce k pátému zrcátku v kategorii zpěvačka :-) 
         
9. 4. 2015 - V sobotu se dozvíme, zda jsme svými hlasy pomohli Lucce k vítězství v anketě TýTý 2014. A teď nás čeká již hlasování do ankety Gay Star, kde Lucka zatím vede. Ten kdo nehlasoval může kliknout na odkaz, přidat Lucce hlas a potvrdit hlasování. Vše trvá minutu Vašeho času :-)
                              
8. 4. 2015 - Dnes končí hlasování do ankety TýTý 2014 Do ankety Gay star 2014 lze hlasovat do konce května. Čím více ale hlasů Lucka získá teď, tím lépe. A připravili jsme další foto vzpomínkové album, tentokrát z natáčení filmu Labyrint. 
                                  
7. 4. 2015 - Lucka všem poslala pozdravy prostřednictvím svého facebooku :-) Ještě den hlasujete do ankety TýTý 2014 i do ankety Gay star 2014
                              
6. 4. 2015 - Tomáš Hrdlička se stal vítězem soutěže o šperk Trollbeads. Gratulujeme,.. Správné odpovědi najdete ZDEVšem ostatním posíláme jednu fotogalerii, kde najdete fotografie Lucky z filmového festivalu ve Zlíně, z roku 2010. :-)
                                                                
5. 4. 2015 - Opět jsme na stránku Z útulků přidali nějakou nabídku kočiček a kocourků :-) Věříme, že stále hlasujete do ankety TýTý 2014 i do ankety Gay star 2014. Sledujte naši stránku i zítra, kde se dozvíte, kdo vyjrál v soutěži Trollbeads a uvidíte i nové fotky s Luckou, tentokrát si zavzpomínáme :-) 
            
1. 4. 2015 - Připravili jsme pro Vás příběhy kočiček a kocourků umístěných v různých útulcích. Všichni víme, že Lucka má tyto čtyřnohé miláčky ráda a proto se pokusíme některé opuštěné představit a třeba jim najít nový domov.
                                       
15. 3. 2015 - A máme tu druhé kolo hlasování v soutěži TýTý 2014. Hlasovat můžete prostřednictvím sms zpráv a nebo také přes formulář na webu soutěže :-) Hlasovat lze do 8. dubna 2015!! Pojďme pomoci Lucce obhájit loňské první místo :-) Poproste své kamarády, rodinu, spolužáky, atd. aby pomohli poslat hlas Lucce :-)
          
15. 3. 2015 - A je to tu :-) Velká soutěž s Trollbeads :-) Jeden z Vás získá tento krásný náramek. Přejděte tedy na odkaz Trollbeads u nás na webu a dozvíte se více o soutěži :-) 
                                    
10. 3. 2015 - Zřídili jsme novou rubriku - Fotky od fanoušků. Budeme rádi, když nám pošlete Vaše fotky, kde jste Lucku fotili :-) Pokud budou fotky k použití, rádi zveřejníme. Dnes pár fotek od Evy Půlové, za které moc děkujeme.
                                                 
8. 3. 2015 - Dnes nové číslo Luckovin :-)
                                                    
7. 3. 2015 - Zítra Lucka oslaví své narozeniny. Vedení fan klubu Lucce přeje vše nejlepší, hlavně hodně zdraví a ať se narodí zdravé miminko, které Lucce a Tomášovi moc přejeme. Přejeme i mnoho radosti, spokojenosti a úspěchů a k tomu posíláme tento čtyřlístek,.. Petr, Martin a Jakub.... Všechna Vaše přání jsou ke zhlédnutí ZDE
                                         
7. 3. 2015 - Lucka je opět v Kanadě a bude tam delší dobu. Aby zůstala s námi v kontaktu, bude pokračovat náš "Nekonečný rozhovor". Proto pište své otázky a Lucka opět na ně bude odpovídat. Formulář na otázky je pod rozhovorem :-)                                                                                                                                                                                                                                            
6. 3. 2015 - Tento krásný šperk může patřit jednomu z Vás. Již brzy tu zveřejníme velkou soutěž, kterou jsme pro Vás připravili se společností Trollbeads. Lucka je již druhým rokem tváří těchto šperků. A právě s tímto šperkem se Lucka fotila při posledním focení v únoru. Můžete tedy vlastnit přímo šperk, který na chvíli patřil Lucce :-)
                                        
4. 3. 2015 - Pro všechny fanoušky Lucky mám jednu zajímavou zprávu. Zapište si do kalendáře datum 23. května, je to sobota, kdy se v Praze bude konat setkání fanoušků Lucky. Připravujeme pro Vás spoustu překvapení a zajímavostí. Jde nám o to, abysme se trochu poznali a případně mezi sebou vyměmili materiály, doplnili si svoji sbírku, prošli se i Prahou atd. Jednim z překvapení pro Vás budou hrnky s fotem Lucky, které na akci budete moci koupit s výraznou slevou. O dalších překvapeních Vás budeme informovat. Věřte, že připravujeme bohatý program, který bude po celý den :-) Dnešní foto bylo nafoceno při focení kampaně Trollbeads :-)
                                                             
1. 3. 2015 - Ahoj fandové! Jistě víte, že příští neděli slaví Lucka narozky. Nakreslete, upravte, napište anebo jinak připravte co nejoriginálnější přáníčko. A pokud bude na papíře, tak přáníčko vyfoťte nebo naskenujte. Vaše přáníčka a vzkazy nám posílejte na e-mail - lucievondrackova.fk@seznam.cz. Na webovkách FK se pak v neděli objeví všechna přáníčka a fotky od Vás, aby si je Lucka mohla prohlédnout a měla je pěkně pohromadě. :-)
              

 

Naši partneři