červenec - říjen 2014

30. 10. 2014 - Přesně za měsíc budeme znát výsledky Českého slavíka. Co myslíte, vyjde to letos a Lucka získá svého prvního zlatého do své sbírky ocenění, které nasbírala? My pro Vás máme většinu cen nafocených a brzy se s nimi budete moci seznámit :-) Dnes však pokračujeme v tom, co se Vám moc líbilo, po čem jste psali a to je náš Nekonečný rozhovor :-) Takže otázky 186 - 200 jsou tu nově pro nás všechny. Kalendář prošel schvalením a ve středu by měl být z tiskárny u nás na skladě :-) Zde malá ochutnávka jednoho z měsíců :-)
                                                                
28. 10. 2014 - Přinášíme Vám naskenované rozhovory z časopisů Svět ženy a Zdraví a také odkazy na dva zajímavé rozhovory, které jsou na internetu. A taky se podívejte na další video z muzikálu Excalibur - Dějiny krásně maršují. Všechna 4 videa, která jsme Vám postupně přinesli jsou originály z archívu Lucky, které tímto děkujeme za jejich propůjčení :-)
                       
23. 10. 2014 - Podívejte se na titulní stránku kalendáře pro rok 2015. Již je zadán ve výrobě. Kdo si ještě neobjednal kalendář má možnost si jej objednat na našem e-mailu. Cena je 200,-Kč a 80,-Kč poštovné.
                                                        
22. 10. 2014 - Moc gratulujeme výhercům soutěže. CD získává Jana Došlíková, kalendáře pak Jan Mucha a Karolína Skálová. :-) Správné odpovědi najdete ZDE. Také Vám posíláme jedno mini video - ochutnávku z letošního setkání Lucky s fanoušky na Štiříně. Snad se Vám bude líbit a můžete jej šířit mezi kamarády a přátele, protože je tam i upoutávka na hlasování ve Slavíkovi :-)  A opět odkaz na další píseň z muzikálu Excalibur :-) - Však ona Vám to pěkně pomotá.
          
20. 10. 2014 - Dnes máme pro Vás jedno zvonění do mobilního telefonu, Stačí stáhnout soubor, nahrát do Vašeho mobilu a nastavit jako vyzvánění. Melodie je z písničky Kousek štěstí :-) Snad se Vám bude líbit. Stahujte ZDE :-) Nezapomínejte hlasovat v anketě Český slavík pro Lucku :-) Poproste všechny kolem, ať pošlou jeden hlas Lucce :-) Zítra zveřejníme výsledky soutěže :-) A ještě odkaz na další píseň z muzikálu Excalibur :-)
            
15. 10. 2014 - Opět jsme pátrali ve video archívu Lucky. Našli jsme hodně zajímavé video. Jde o jednu z písniček v muzikálu Excalibur. Podívejte se sami a těšte se zase na další :-)
                                                              
12. 10. 2014 - Dnes jsme pro Vás doplnili fotogalerie a to fotky z natáčení filmu Setkání v Praze, s vraždou a také jsme doplnili některé podpiskartyMoc všem děkujeme za jejich zaslání a pomoc při doplnění. Doplnili jsme i Vaši fotogalerii Já a Lucka
                                         
7. 10. 2014 - Nové číslo Luckovin je ZDE i s přílohou :-) Dnes také odesíláme objednaná CD Duety. Kdo by měl o CD zájem, máme stále na skladě pro všechny fanklubáky a fanoušky již za cenu 305,-Kč a poštovné.
                                                  
1. 10. 2014 - A máme tu další ročník ankety Český slavík. Oproti minulým ročníkům je veliká změna, protože za smsku zaplatíte podle tarifu Vašeho operátora. A to číslo je také nové, sledujte pořádně :-) Milí fandové Lucky, pojďme se pokusit poslat co nejvíce hlasů, propagovat Lucku, poproste svoje přátele, spolužáky, všechny v rodině, aby hlas poslali Lucce. Rozhodně za vše co pro nás dělá by si místo nejvyšší zasloužila.
       
29. 9. 2014 - Dnes jsme přidali na stránky rozhovory v týdenících Sedmička a Překvapení. Také dnes vyšel rozhovor s Luckou na idnes.cz. A dnes oficiálně vychází CD Duety :-)
                                
28. 9. 2014 - Postupně se dostáváme do video archívu Lucky :-) Budeme Vám přinášet videa, kde najdete spoustu dosud neuveřejněných ukázek. Věříme, že se Vám videa budou líbit a bude je s chutí sledovat :-) Dnes je tu tedy první dil Z archívu Lucky
                                            
27. 9. 2014 - A opět novinka pro všechny fanoušky. Udělali jsme novou stránku Lucka v rádiu, kde bychom byli rádi, abyste psali, kdy a kde jste Lucku slyšeli v rádiu. A za to může jeden z Vás každý měsíc něco dostat. Budeme totiž vždy jednoho losovat a toho odměníme :-) Tím, že budete psát o vysílání v rádiích nám hodně pomůžete :-)
                                          
25. 9. 2014 - Velká soutěž s Luckou je před vámi. Co je Vaším úkolem? Odpovědět na všechny naše otázky a ty nám poslat. Jeden z Vás obdrží nové CD Duety, další dva obdrží kalendář Lucky na rok 2015 a další dav obdrží originál foto Lucky (A4). Tak přejděte na tuto stránku a přejeme mnoho úspěchů při soutěžení.
                                                         
23. 9. 2014 - Před hodinou byly na youtube zveřejněny pozdravy Lucky pro fanoušky Trollbeads :-) Podívejte se na ně ZDE a ZDE :-)                                   
23. 9. 2014 - Dnes je to přesně rok co funguje náš fan klub a tyto webovky. Pojďte slavit s námi. Třetí dárek je tu v podobě videa Lucie Vondráčková ve filmu (video je z archívu Lucky) a za něj děkujeme :-) Již zítra bude zveřejněna soutěž :-)
                         
22. 9. 2014 - Další dárek v předvečer prvního našeho společného roku. Pojďme společně slavit :-) Určitě se těšíte na nové CD Duety. A máme tu pro Vás exluzivně dvě ukázky novinkových duetů: Čas vánoční s Karlem Gottem a Ostrov v proudu dní s Petrem Kocmanem. Napište nám pak v diskuzním fóru jak se nové písničky líbí.
                                         
19. 9. 2014 - 29. 9. 2014 vychází Duety :-) Můžeme mít CD od vydavatelství se slevou. U nás by stálo CD 285,-Kč + 40,-Kč poštovné. (325,-Kč celkem) Ti v Praze by si jej mohli vyzvednout osobně. Běžná cena bude 349,-Kč a Bontonland jej bude mít za 332,-Kč. Kdo by měl o CD zájem si objednat u nás? Napište nám to do e-mailu do pondělí do večera. Museli bychom od Vás chtít peníze, poněvadž vydavatelství se musí uhradit hotově hned při nákupu.
                                                    
19. 9. 2014 - Za chvíli to bude rok, co funguje náš fan klub a tím i tento web. Proto budeme společně slavit. Dnes jsme připravili pro Vás ve fotogalerii odkaz podpiskarty. Pokud máte doma nějakou podpiskartu, která nám tu chybí, napište nám a případně nám pošlete její scan :-) Budeme moc rádi, když se nám podaří je dát všechny dohromady.
                                      
17. 9. 2014 - Mnohokrát jsme Vám naznačovali, že Lucka nazpívala nový duet, který vyjde na 2CD Duety, s velkou star naší hudby. Dnes již můžeme prozradit, že se jedná o písničku Čas vánoční. Lucie jej stihla dotočit těsně před odletem a stala se tak další interpretkou, která má svůj duet s Karlem Gottem. Autory jsou Jiří Vondráček a Hana Sorrosová. Rádi byste tuto písničku slyšeli v rádiích? Pojďme tedy proto něco udělat. Víme a známe přístup českých rádií k Lucce a jediná cesta, jak písničku do rádií dostat je si o ni přát do písniček na přání, hitparád atd. Návod jak postupovat a která rádi oslovit jsme připravili. Tak čtěte a pište do rádií, že chcete slyšet právě nový duet s Karlem Gottem :-)
                                   
16. 9. 2014 - V naší soutěži, odkud pochází tato fotografie, byla správná odpověd Český slavík 2013. Přišlo nám celkem 286 odpovědí, z nichž bylo jen 12 špatných. Vítězkou se stává Tereza Tihlaříková z Mutěnic. Gratulujeme :-)
                        
15. 9. 2014 - Podívejte se na pár fotek z koncertu na zámku Štiřín, kde byla Lucka hostem skupiny VoKoBere a kde zazpívala novou písničku, která bude i na dvoj CD Duety. :-)
                                                 
14. 9. 2014 - Nové Luckoviny najdete na našem webu ve fotogalerii - Luckoviny. Přečtete si tam určitě mnoho zajímavého, a také se dozvíte vítěze letních soutěží. Velké díky patří Martinovi a Lence.
                                                 
12. 9. 2014 - Nestihli jste si koupit nějaký časopis, kde v poslední době byla Lucka? Nemusíte být smutní, mrkněte u nás na webu a najdete zde rozhovory v Instinktu, Stylu pro ženy, Glancu a TV magazinu :-) Máte někoho v okolí, kdo by měl rád reklamu v kalendáři s Luckou na rok 2015 a nebo Vy sami v něm chcete mít umístěný svůj odkaz a ještě k tomu pomoci dobré věci? Pokud ano, tak mu pošlete odkaz na stránku hithit.com. Prosíme také o její sdílení na facebooku či jiných stránkách :-) Část výtěžku z prodeje půjde na Českou asociaci paraplegiků.
                                                 
9. 9. 2014 - Ahoj všem, dnes Vám přinášíme možnost si předobjednat nastěnný kalendář Lucky pro rok 2015. Formát bude A3, počet stran 13 :-) Takže budete mít 13 originálních fotek Lucky. Cena jednoho kalendáře je 200,-Kč + 80,-Kč poštovné. Objednávejte do 20. 9. 2014 na e-mail: lucievondrackova.fk@seznam.cz a do předmětu zprávy napište KALENDÁŘ 2015. Kalendáře budeme rozesilát koncem října 2014. Členové VIP zóny mají informace o cenách ve VIP zóně :-) (foto je ilustrační)
                                                             
5. 9. 2014 - Vážení fanklubáci, napište nám na e-mail, kdo by nám chtěl pomoci. Měl by jsi být komunikativní typ Pokud by jsi nám chtěl(a) pomoci, ozvi se. Zájemcům pošleme podrobnější informace. Hledáme různá místa v republice... Také se podívejte na klip z pořadu Dřislákoviny, který byl natočen v roce 2004 a kde Lucka zpívala písničku Plot.
                         
4. 9. 2014 - Stále pokračuje aukce ve spolupráci s Hvězdným bazarem. Celý výtěžek z prodeje putuje na Českou asociaci paraplegiků. A co je předmětem aukce? Na to se můžete podívat ZDE a třeba se do aukce zapojit :-) 
                                                                    
3. 9. 2014 - Podrobnosti o letošním ročníku Český slavík Mattoni 2014 tj. pravidla, způsob hlasování, připravované novinky apod. zveřejníme ve středu 1. října, kdy bude zároveň zahájeno hlasování,... Tak co, podaří se letos Lucce obhájit druhé místo nebo dosáhne na metu nejvyšší?
                                
2. 9. 2014 - Vzpomínáte na setkání fan klubu s Luckou na Štiříně? Jest-li jste jako my, tak určitě ano. Všem moc děkujeme za zprávy, e-maily, ve kterých píšete, že se Vám setkání líbilo. Jsme moc rádi. A hlavně velké díky patří Lucce, která ač nemocná se na nás, fanoušky, moc těšila a ukázala jak jsme pro ni důležití. Lucka byla sama ze setkání nadšená. Ještě jednou děkuje za všechny dárky, které od Vás dostala. Své místo bude mít u Lucky doma i obraz, který Lucce namaloval fanda, který dojel až ze Slovenska. Za to, jak se Lucka k nám chová, by si rozhodně zasloužila velikou podporu od nás. Již brzy začne hlasování do ankety Český slavík 2014. No uznejte, bylo by to přece super, kdyby Lucka šla na pódium právě pro toho zlatého.   
      
      
1. 9. 2014 - Všem školou povinným přejeme v tomto školním roce samé nejlepší známky a ať Vám ten rok rychle uteče. Dnes vyšel TV magazín s Luckou, kde je i rozhovor. Tento měsíc vyjde i nové dvoj CD Duety. :-)
                       
28. 8. 2014 - Zítra vychází BLESK magazín, ve kterém najdete Lucku. Ode dneška je také v prodeji časopis Instinkt, kde je rozhovor :-)
25. 8. 2014 - Již brzy se na pultech objeví nové album Lucky - 2CD Duety :-)                  
                                               
19. 8. 2014 - Včera ve VIP zprávách proběhla výzva, kterou dal Lucce Petr Vágner. Lucka se výzvy zhostila na výbornou a nominovala Petru Janů, Karla Janáka a Jaromíra Jágra :-) Podívejte se na video, jak to celé u Lucky v Kanadě províhalo :-)                  
                    
18. 8. 2014 - Tak a Lucka je opět v Kanadě :-) Snad bylo přistání bez problémů a my můžeme začít zase počítat dny, kdy se opět zde objeví . Mezitím ji budeme sledovat v televizi, tisku a těšit se na září, kdy vyjde dvoj CD DUETY. Dnes Vám přinášíme várku fotek ze Štiřína, které nafotila Klára Hampeštová :-)                              
                
15. 8. 2014 - Jak to vypadalo na srazu? Jak vypadá společná velká fotka? To se dozvíte z fotek, které sem již brzy dodáme :-) A samozřejmě čekejte psaní o tom, co se dělo :-) Děkujeme všem, že jste dorazili!
15. 8. 2014 - Ještě před zveřejněním tady na webu se můžete podívat na nejnovější Luckoviny na našem facebooku :-) Najdete tam mimo jiné závěrečnou část letní soutěže anebo rozhovor s Martinem Zbrožkem. Samozřejmě nezapomeňte na dnešní sraz! Těšíme se na Vás ;-)
8. 8. 2014 - Přesně za týden se bude konat náš sraz s Luckou na Štiříně :-) Už se taky těšíte? Lucka se na nás těší. Bude nová podpiskarta, která vyjde jen pro akci Štiřín, kde najdete i oblíbený citát Lucky :-) Večer pak můžete jít na koncert skupiny VoKoBere, kde Lucka bude hostem a zazpívá několik písniček :-) 
                                                     
5. 8. 2014 - Právě teď jsme spustili první aukci ve spolupráci s Hvězdným bazarem. Celý výtěžek z prodeje putuje na Českou asociaci paraplegiků. A co je předmětem první aukce? Na to se můžete podívat ZDE a třeba se do aukce zapojit :-) 
                                                                    
4. 8. 2014 - V pátek Lucka navštívila Hvězdný bazar, kde věnovala něco z Hit tour 2013 :-) Co konkrétně? To se brzy dozvíte. Chystáme s Hvězdným bazarem aukci věnovaných věcí. Celý výtěžek z prodeje putuje na Českou asociaci paraplegiků. 
                      
3. 8. 2014 - Včera byla Lucka ve VIP zprávách. Podívat se můžete na ně ZDE :-) (od 6,34 minuty) Ale ne vše bylo ve VIP zprávách k vidění. Na našem videu uvidíte co Lucka u focení ještě předvedla :-) A šlo jí to perfektně :-)
                               
2. 8. 2014 - Změna je život :) Na facebooku se nachází spousta stránek s Luckou a tak jsem si řekl, že je potřeba s někým spojit síly a vytvořit větší stránky, více fungující, na kterých se budou podílet i ti mladší členové FK. Jedny takové jsem našel a od dnešního dne se stávají oficiálními stránkami na fan klubu na facebooku :) 
2. 8. 2014 - Včera Lucka fotila s Lenkou Hatašovou pro idnes.cz, natáčela reportáž do VIP zpráv, kde jí bylo oznámeno, že vyhrála Souboj celebrit a navštívila Hvězdný bazar. O návštěvě Hvězdného bazaru Vás budeme informovat později. Tak pokud vše dobře dopadne, měla by být dnes ve VIP zprávách reportáž s Luckou :-) Malá ochutnávka je aspoň jedno foto z natáčení. A také zpracováváme výsledky naší soutěže. Odpovědí přišlo 433.
                                                      
29. 7. 2014 - Viděli jste seriál Rodinka? A ještě jej nemáte na DVD? Tak v našem e-shopu si můžete nyní DVD objednat za 49,-Kč.
                                                       
26. 7. 2014 - Tak můžeme prozradit, že v září vyjde Lucce nové CD. Budou to hned 2CD plné duetů. Lucka jich nazpívala spoustu a proto se rozhodla, že většinu z nich dá na CD. Najdete tam i duet s Jankem Ledeckým "Ve jménu lásky", či duet s Bohoušem Josefem ze seriálu Doktoři z Počátků, ale také jednu novinku, o které Vám zatím nic neprozradíme. Věřte, že novinkový duet bude opravdu třešničkou na celém albu :-) Připomínáme Vám akci na Štiříně, jak setkání fan klubu, tak i večerní koncert skupiny VoKoBere, kde Lucka bude hostem. 
    
19. 7. 2014 - Do videí jsme přidali pár záznamů :-) A také máme pro Vás malou soutěž. Jeden z Vás vyhraje velkou fotografii Lucky s podpisem a jednu archivní podpiskartu. Otázka je možná pro některé těžká. Pro opravdové fandy Lucky by odpověď měla být hračkou :-) Vaši odpověď spolu se jménem a adresou nám pište na fanklubácký e-mail: lucievondrackova.fk@seznam.cz. Odpovídat můžete do konce měsíce července. A jaká je tedy otázka? Ze které akce pochází tato fotografie? :-) Přejeme mnoho štěstí :-) 
           
18. 7. 2014 - Nové Luckoviny jsou zde :-) Také se podívejte na jedno video, kde Lucka zpívá se skupinou VoKoBere :-), ať se naladíte na koncert, který bude 15. 8. 2014 na Štiříně společně se setkáním FK s Luckou. Stále můžete objednávat kalendář v našem e-shopu a to pouze za cenu poštovného a balného :-) Prozradit také mohu, že Lucka bude koncem měsíce namlouvat pohádku pro Český rozhlas. Lucku dále čeká natáčení písniček, schvalování písniček pro nové CD, focení pro Trollbeads na rok 2015, návštěva Hvězdného bazaru, kde podpoří lidi na vozíčku. Také vyjde několik článků a rozhovorů i s novými fotografiemi. :-) Dnes se ještě vracíme k natáčení Babovřesek. Na fotkách vidíte jak Lucka pozorně prohlíží naše materiály a také dostala dárek v podobě DVD s vlastnoručním podpisem Pierra Richarda :-)
09. 7. 2014 - Pro 50 z Vás tu máme k dispozici poslední kalendáře na rok 2014, které nám věnovalo vydavatelství BrianZone. A tyto máme pro Vás zcela zdarma. Jen je potřeba uhradit poštovné a balné, což činí částku 90,-Kč. Tak pokud někdo chcete mít doma třeba fotky 2x a nebo kalendář někomu ještě dát, napište na náš e-mail. a nebo v našem e-shopu :-)
                                        
05. 7. 2014 - Radostná zpráva pro Vás všechny je zde :-) Na podrobnější informace se podívejte zde... Po dvou letech bude opět setkání fan klubu s Luckou, která se už moc na nás všechny těší. Jsme moc rádi, že si Lucka před odletem udělala čas i na náš fan klub. Určitě se od ní dozvíte spoustu novinek :-)   
             
04. 7. 2014 - Moc nás mrzí postoj jedné z nejsledovanějších televizí u nás - Prima. Ta vyhlásila dvě internetové soutěže, které Lucka vyhrála, ale organizátoři se jaksi nemají k plnění povinností spojených s výhrou ani u jedné z nich. Soutěž pořádala extérně jiná firma, ale bohužel na stránkách televize Prima, která jim propůjčila své dobré jméno. Televizi jsme kontaktovali a čekáme na jejich odpověď. Samozřejmě Vás budeme informovat a snad Vám s radostí oznámíme datum natáčení slíbených reportáží vítězům soutěže :-) 
                  
03. 7. 2014 - Podívejte se na video, jak to probíhalo na akci Trollbeads v Praze. Díky Petru Ondráčkovi za střih videa i jeho natočení. 
                    
03. 7. 2014 - Lucka se objevila s Tomáš a Mytáškem v neděli na chvíli na festivalu Porta 2014. Bylo to milé překvapení. Na stránkách dovolenaunas.cz je hezký rozhovor s Luckou. Zkrácená verze vyšla v příloze Mladé fronty. Podívejte se také na reportáž jak probíhalo natáčení filmu Babovřesky 3A co ještě Lucka chystá? Koncem měsíce bude natáčet v Ústí nad Labem v rozhlase pohádku. Pak ji čeká focení pro Trollbeads na rok 2015, návštíví i Hvězdný bazar. Také se ptáte na setkání FK s Luckou. S Luckou o tom jednáme. Uvidíme, kdy bude muset odletět, ale pokud setkání bude, vše se včas dozvíte :-) A nekonečný rozhovor, ten bude opět pokračovat, až bude Lucka v Kanadě :-)
                             

 

Naši partneři

   

   

FK Lucie Vondráčkové