květen 2014 - červen 2014

29. 6. 2014 - Před několika dny skončilo plnění prvního kola Velké letní soutěže Luckovin. Výtvory, kterým můžete dát hlas kliknutím na To se mi líbí, najdete zde :-)
28. 6. 2014 - Včera na Portě v Řevnicích už to prasklo :-) Lucka bude mít i jedno vystoupení a to na zámku Štiřín. 
                                          
26. 6. 2014 - Včera probíhalo focení Lucky pro časopis Svět ženy. Číslo s Luckou vyjde v říjnu :-) Zde malá ochutnávka, jak to u focení vypadalo,... 
                               
24. 6. 2014 - Podívejte se na pár fotek z autogramiády, která byla 7. 6. 2014Dnes uvidíte fotky na kterých je Lucka s někým, s kým se na akci fotila :-) Zítra Lucku čeká focení pro časopis Svět ženy.
                                                 
23. 6. 2014 - Už máte doma Babovřesky 2? Nemáte? Tak je nyní můžete sehnat za super cenu v obchodní síti Tesco. :-) Cena 199,-Kč, pro členy Tesco clubu cena 149,-Kč.
                                                                   
22. 6. 2014 - Co jste v televizi neviděli. Lucku na zkoušce Zlaté hokejky a máme také jeden záběr před začátkem přenosu :-) A pak Karlovy Vary se zapíší možná do dějin Lucky. Včera se tam událo něco zajímavého. O tom ale teď nic neprozradíme, vše je v jednání a včas se to dozvíte. Můžeme jen říct, že se bude na co těšit! 
21. 6. 2014 - Dívali jste se  na Zlatou hokejku? My ano a Tomášovi k 2. místu gratulujeme :-) Záznam pro ty kdo neviděli najdete ZDE :-)
21. 6. 2014 - Jestli jste četli červnové Luckoviny, tak určitě víte o tom, že probíhá velká letní soutěž! Redakce se rozhodla, že posune dodací termín prvního úkolu. Pro zájem těch, kteří jsou třeba časově vytížení a chtěli by se zúčastnit, byl termín posunut na středu 25. 6. 2014! Takže pokud si chcete zasoutěžit s Luckovinami, tak ještě máte příležitost :-) 
 
20. 6. 2014 - Pokud jste někdo neviděl VIP zprávy, tak se můžete podívat zde .        
                                
17. 6. 2014 - V pátek bude Lucka VIP hostem ve VIP zprávách na televizi Prima. Tak snad se dočkáme i toho, že Lucce pogratulují za vítězství ve dvou soutěžích, které pořádala Prima. Měla by získat titul X factor hudebník 2014 (vyhrála již v březnu) a také cenu za vítězství v Souboji celebrit. V sobotu se pak nezapomeňte dívat na přímý přenos Zlaté hokejky 2014, který vysílá ČT 1 od 21,15 hodin.
                                             
16. 6. 2014 - Tak skončilo hlasování v Souboji celebrit :-) 152 celebrit, 49 dnů hlasování, začínalo se jedním duelem, pak byly deuly dva. Lucka byla celkem v 89 duelech, kde jen 6 duelů prohrála! A skončila na 1. místě!! Gratulace :-) Všem kdo hlasovali díky za tento hlasovací maratón :-) A hlasujeme v hitparádě rádia BONTONkde je písnička Jedou vozy prérií :-) A ta sama písnička soutěží i v hitparádě Dé pětky :-)
                                
15. 6. 2014 - Další číslo Luckovin najdete ve fotogalerii :-) Je tam i velká letní soutěž, rozhovor s Michaelou Zemánkovou a další zajímavosti, které pro Vás připravili Martin a Lenka,... :-)
                                                

13. 6. 2014 - Krátké video z autogramiády Lucky v prodejně Pont v Praze na Florenci. Fotky z jednotlivých akcí budeme postupně přidávat.

                                

12. 6. 2014 - Doplnili jsme pro Vás pár fotek a filmů do rubriky Film. Mrkněte se :-)

                                       

11. 6. 2014 - Spousta článků, rozhovorů vyšlo s Luckou. Tak je trochu zrekapitulujeme :-) Reportáže - VIP zprávy * idnes.cz * super.cz

                             

8. 6. 2014 - Hlasujte v hitparádě TV ČT :D nazvané Dé pětka pro Lucčin klip Jedou Vozy Prérií!

7. 6. 2014 - První fotografie z dnešní autogramiády v Praze :-) 

                    

7. 6. 2014 - Sledujte idnes.cz, super.cz, dnešní VIP zprávy na televizi Prima, kde všude uvidíte rozhovory s Luckou :-) Dnes Vám přinášíme rozhovor z Blesku, který dělala Lucka při focení.

                                           
6. 6. 2014 - První ze tří naplánovaných akcí na dnešek a zítřek je úspěšně za námi. Do Palladia na akci Trollbeads přišlo pěkná řada lidí a fanoušků. Lucka rozdávala úsměvy na všechny strany a snažila se během hodiny s lidmi fotit, podepisovat se a také hlavně "prodávat" šperky, jejichž je tváří.
                   
6. 6. 2014 - Souboj celebrit stále pokračuje. Informujeme Vás o nových duelech každý den na našem facebooku. Ale dneska připomínáme souboje i zde, protože jde do finále, tak pojďme Lucku podpořit, aby vyhrála a byla opět vidět v televizi. Dnešní duely jsou s Vojtou Kotkem a druhý duel je s Jaromírem Jágrem.
                                              
6. 6. 2014 - Fotky z natáčení Bobovřesek 3, konkrétně třetí natáčecí den. :-)
                                   

5. 6. 2014 - Lucka natáčela pro hitparádu na ČT Déčko, která se bude vysílat v neděli 8. června v 11,30. Uvidíte rozhovor s Luckou, který s ní bude dělat Adam Mišík a soutěžit bude pícnička Jedou vozy prérií a to vše v pořadu Dé pětka.

        
3. 6. 2014 - V sekci film jsme pozapomněli na seriál televize Nova - Hospoda, kde Lucka v jednom díle také hrála a to v díle Záškoláci.
                         
2. 6. 2014 - A máme tři vítěze naši soutěže. Správně odpověděli ti, kteří napsali, že klip se natáček na kolejišti v Praze - Krči :-) A kdo dostane od nás velkou fotku s věnováním + jednu raritní podpiskartu? Veronika Lechnerová, Tereza Gottwaldová a Gabriela Benová. Přidali jsme do fotogalerie pár fotek z klipu Jedou vozy prérií, doplnili odkaz  Z tisku a médií a přidali i odkazy v sekci Videa.
                                                            
30. 5. 2014 - Je tu nově doplněný Kalendář akcí. Najdete tu akce Lucky, 6. a 7. června, i TV pořady :-)
29. 5. 2014 - Nedávno jsme Vám napsali, že Lucka bude mít během natáčení Babovřesk pár akcí. A tady jsou :-) V pátek 6. června Lucka bude mít spolu s Trollbeads akci "Happy Beads Hour" od 16 do 17 hodin v Pražském Palladiu. A v sobotu 7. června bude Lucka k vidění na autogramiádě v budově autobusového nádraží Florenc od 10 do 12 hodin. Sobotní akce pak dále budou pokračovat v Brně - v Olympii, kam Lucka pojede v rámci pokračování "Happy Beads Hour". A tato akce bude trvat od 16 do 17 hodin.
                                                       

27. 5. 2014 - Byli jsme dnes u první české klapky natáčení třetího pokračování filmu Zdeňka Trošky Babovřesky. :-) Lucka se včera vrátila z Kanady a nebyla na ni vidět žádná únava. Jak sama řekla, připadá jí to, jako by druhý díl s natáčením skončil včera. Na place panuje opravdu pohodová atmosféra a byla i chvilka si posedět a popovídat. Lucka všechny fanklubáky moc pozdravuje. Líbí se jí naše magnetky a samozřejmě se těší, až Vás někde uvidí. Brzy přineseme informace, kde Lucku budete moci vidět :-)

                      

25. 5. 2014 - Nové Luckoviny ve fotogalerii,.. včera ve VIP zprávách byl představen nový klip (od 5.17 minuty) a od úterý 27. 5. bude Lucka točit Babovřesky 3. Babovřesky 2 vyjdou 14. 6. na DVD. A jelikož premiéra klipu byla posunuta, tak i naše soutěž stále běží. Napište nám na e-mail FK, kde se klip natáčel. Myslíme na kterém kolejišti (nádraží). Nápovědou Vám bude, že poblíž se nachází rybník Labuť... :-) Pište nám do konce května.

                                              

24. 5. 2014 - Nový klip ke country písničce "Jedou vozy prérií" je na světě :-) 

                                     

14. 5. 2014 - Lucka se již pomalu v Kanadě chystá na návrat domů. A určitě se máte na co těšit. Do 13. 6. bude natáčet film Babovřesky 3, mezitím ale potěší své fanoušky v Praze a v Brně. 6. a 7. června si rezervujte volno :-) Po oba dva dny bude mít akce v Praze a pak odjíždí, v sobotu 7. 6., odpoledne i do Brna. Včas Vás budeme o všech akcích informovat :-)

                                           
2. 5. 2014 - Všem přejeme krásný měsíc lásky. Doufám, že jste dostali včera polibek pod rozkvetlou třešní:-) 
Premiéra klipu byla odložena, protože nejen Lucka má v sobě smutek nad tragickou smrtí Ivety Bartošové, kterou měla ráda, ale i většina jejich kolegů a fanoušků. A proto i naše soutěž bude potom prodloužena...
Dnes nezapomeňte hlasovat v Souboji celebrit. S Luckou je dnes v duelu težký soupeř Ondřej Sokol :-)
                        

 

Naši partneři