leden - březen 2016

26. 3. 2016 - Máme pro Vás jednu hudební raritu - písničku Jeans z německého pořadu Manche mögen's wirklich heiß 
  
19. 3. 2016 - Písnička Solnej sloup boduje v hitparádě Frekvence 1. Pojďme ji svým hlasem podpořit. Hlasovat lze každý den :-) Hitparádu najdete ZDE,... 
17. 3. 2016 - Přesně za pět měsíců startuje Manner Kousek štěstí Tour 2016. První koncert bude ve Strážnici. A my budeme na naěich stránkách soutěžit o vstupenky na jednotlivé koncerty. Dnes začínáme a soutěžíme o dvě vstupenky na koncert ve Strážnici, který se bude konat 17. 8. 2016. Soutěž o vstupenky najdete ZDE. 
8. 3. 2016 - Po čtyři sobotní večery můžete na ČT2 sledovat v premiéře seriál Stíny nad jezerem. Jde o koprodukční seriál Austrálie, Velká Británie, Nový Zéland a USA, který byl natočen v roce 2013. Premiéra prvních dvou dílů bude v sobotu 19. 3. 2016 a pak následující tři večery. Hlavní roli, postavu Robin Griffinové, kterou excelentně ztvárňuje herečka Elisabeth Moss, dabovala Lucka. Nenechte si ujít seriál, který získal několik cen a je hodnocen jak kritikou, tak diváky velice kladně. Více o seriálu najdete ZDE.
7. 3. 2016 - Zítra Lucka oslaví narozeniny. A proto i letos jsme připravili stránku, kam můžete přát přání Lucce k jejím narozeninám. Pokud něco pro Lucku nakreslíte, či vytvoříte nějakou koláž, tak to můžete poslat na náš e-mail: lucievondrackova.fk@seznam.cz a my vše tady zveřejníme :-) Stránka pro přání je ZDE :-)
  
15. 2. 2016 -  "Vysvětlovat písničky je jako mluvit o poezii. Dobrý text se může zařadit do Vašich vlastních životních zkušeností. A o to v Solném sloupu jde", uvedla ke skladbě Lucka. Autorem textu je Hanka Sorrosová, se kterou Lucie dlouhodobě spolupracuje.   Hudbu složil Graeme Duffy, kytarista z legendární  kapely Wet Wet Wet,    jehož tvorba je Lucii velmi blízká a s nímž na finální podobě singlu v posledních týdnech pracovala. Vokálně skladbu podpořil Petr Bende a výsledkem je silná balada s moderním zvukem. O klipovou podobu se postará na začátku dubna polský režisér Jacek Kościuszko, který stojí také za klipem  k úspěšné  skladbě  Kdy vzlétnu já (z filmu Rebelka).   
  
8. 2. 2016 - Ve VIP zóně FK najdete novou soutěž, která je tentokráte určena jen pro členy ve VIP :-) Kdo se che více zapojit do činnosti FK, klidně se přidejte k nám :-) Soutěží se o dvě vstupenky na film Decibely lásky :)
7. 2. 2016 - Nová písnička Solnej sloup je na světě :-) Podívejte se zde :-)
1. 2. 2016 - Na našem webu najdete k turné samostatnou stránku. Jsou na ni nejen data a místa konání, ale i odkazy na jednotlivé předprodeje vstupenek, či odkazy na vytvořené události k turné an facebooku :-) Vše najdete ZDE
20. 1. 2016 - Termíny akustického turné Lucky a skupiny VoKoBere. Postupně Vás budeme o všech koncertech informovat.
11. 1. 2016 - Trochu začínáme pracovat na našem webu :-) Snad se všechny změny budou líbit. A protože chceme vše zdokonalovat, tak máte možnost odpovědět v naší velké anketě na otázky týkající se propagačních materiálů s Luckou. Budeme rádi, když nám pomůžete,... Anketa je ZDE. A také klikněte na další odkaz, kde se dozvíte co chystá nového Trollbeads.
 
11. 1. 2016 - A je to tu :-) První trailer k filmu Decibely lásky, který bude mít premiéru 11. 2. 2016 v Plzni :-) Trailer uvidíte zde :-)
5. 1. 2016 - Od dnešního dne do 20. 1. 2016 máme pro Vás v e-shopu speciální nabídku. Kalendář na rok 2016 se sadou pohlednic + foto ve formátu A4 + samolepka (viz. obrázek). Cena je 280,-Kč včetně poštovného. Jde o omezenou nabídku :-)
2. 1. 2016 - Povedlo se a písnička Čas vánoční obsadila první místo v hitparádě rádia Frekvence 1 :-) A i když je po vánocích, pojďme si je dělat i dál a hlasujme pro písničku i v dalších kolech :-) Hlasujeme ZDE :-) Hlasovat lze každý den 1x :-)
2. 1. 2016 - Jak šel rok 2015 s Luckou? Mrkněte co Lucka v loňském roce stihla udělat. Co pro nás chystá letos? Bude toho hodně a je se na co těšit. Již brzy by měla spatřit světlo světa písnička Solnej sloup :-)
 

 

Naši partneři