leden - únor 2015

28. 2. 2015 - Lucie podpořila kampaň Stejná rodina. Byla oslovena, zda by se v tričku vyfotila. Při poslední návštěvě, která byla hodně pracovní, sama iniciovala a chtěla se v tričku vyfotit. A tak se stalo :-) Fotka je na světě a přečtěte si, co na ni Lucka napsala :-)
                                                    
14. 2. 2015 - Poslechněte si Lucku při návštěvě u Pokondrů na Frekvenci 1. Podívejte se na rozhovor pro rádio Impuls. Mrkněte také na reportáž v Top Staru televize JOJ. A hlavně nominujme Lucku v anketě TýTý 2014. :-)    
10. 2. 2015 - Poslechněte si záznam rozhovoru z dnešního vysílání pořadu Koktejl Českého rozhlasu Ostrava a podívejte na včerejší VIP zprávy, kde byla reportáž z Klokánku (od 2,30 minuty). A nominujte Lucku do ankety TýTý 2014! Nominační formulář najdete ZDE! Nezapomeňte nominovat Lucku v kategorii herečka i zpěvačka :-)
                                           
9. 2. 2015 - Dnes sledujte VIP zprávy, kde bude reportáž s Luckou při její návštěvě Klokánku. Zítra večer na televizi Barrandov pořad Barrandovská sedmička, kde bude reportáž s Luckou. Ve středu pak v 9 hodin ráno Frekvence 1, Lucka je hostem u Pokondrů (natáčelo se v pátek 6. 2.)
                     
8. 2. 2015 - Lucka způsobila kolaps! Tohle totiž dlouho žádný pražský obchoďák nezažil. Stovky lidí při její autogramiádě doslova zastavily provoz v samotném středu nákupní zóny. Krátké video najdete zdeLucka jako první interpretka dostala Perníkovou desku - ocenění od nás, fanoušků :-) Za desku děkujeme Pavlu Janošovi z Pardubic, kterého dílo dostala i královna Alžběta II. a spousta jiných osobností.
   
5. 2. 2015 - Včera Lucka prozradila, že čeká další přírůstek do rodiny. Přejeme Lucce hlavně hodně zdraví, štěstí a ať se "prcek" narodí ve zdraví :-)
Lucka včera fotila, rozdávala rozhovory a úsměvy na všechny strany. Dokonce při cestě do Ostravy, kde dneska byla hostem v pořadu Dobré ráno na ČT2, zažila jednu velikou premiéru :-) Jako jediná včerejší pasažérka mohla nakouknout pod pokličku strojvedoucímu našho vlaku :-) A kdo neviděl dnešní Dobré ráno, mrkněte sem :-)
                     
3. 2. 2015 - Zítra bude Lucka nejen fotit velkou kampaň pro Trollbeads, ale natáčet reportáže do VIP zpráv, Barrandovské Sedmičky, Prásku, poskytne i rozhovor pro Super.cz a Idnes.cz. Ve čtvrtek sledujte od rána ČT 1, kde bude Lucka hostem v pořadu Dobré ráno. Poté ji čeká natáčení pro Český rozhlas Ostrava a rádio Čas, kde bude ve čtvrtek hned po 13 hodině i hostem v živém vysílání. V pátek od 8 hodin poslouchejte pořad Impulsovi na rádiu Impuls. Potom Lucka předtáčí pořady na Frekvenci 1, v Českém rozhlase Praha, natočí reportáž a předá ceny v Klokánku a den ukončí autogramiádou. V sobotu natočí rozhovor v Country rádiu a připraví překvapení pro všechny fanoušky :-) Do toho rozhovory pro různá média. Bude to naročných pár dnů :-) 
                                         
1. 2. 2015 - Ve VIP zóně najdete informace jak můžete získat tuto sadu podpiskaret :-) Navíc navštivte náš e-shopkde můžete objednávat nabízené materiály.
                                         
24. 1. 2015 - Pracovní návštěva Lucky v Čechách bude pěkně bohatá. Lucka bude točit reportáže do VIP zpráv, TOP star magazínu, ale i do pořadů na televizi Nova (Prásk) a Barrandov (Sedmička). Také bude hlavním hostem v pořadu Dobré ráno na ČT 1 a to ve čtvrtek 5. 2. 2015 od 6 hodin ráno. Lucka tam bude i na chatu a budete jí moci položit nějakou otázku. Pokud vše dobře dopadne, uvidíte tam i premiérově nový videoklip. Jaký? To si necháme jako překvapení. Klip se totiž dokončuje a budeme také čekat, zda bude do vysílání schválený. Co dalšího čeká Lucku vám prozradíme později :-)
                            
21. 1. 2015 - CD Duety jsou již zlaté. Gratulujeme :-) Přejeme další prodej, aby byly i platinové :-)
                                                   
19. 1. 2015 - Na autogramiádě Lucky si budete moci mimo jiné zakoupit nové pohlednice Lucky. Ty jsou navíc číslované a postupně z nich vznikne celá sada. A také budou k dostání samolepky s Luckou. Po autogramiádě se vše objeví i v našem e-shopu. :-) Další materiály, které budete moci zakoupit Vám postupně představíme :-)
                
17. 1. 2015 - V kalendáři akcí se můžete podívat, kdy a kde se budete moci podívat třeba na film Nebeský pláč. A začátkem příštího týdne vyjdou nové Luckoviny, ve kterých kromě velkého rozhovoru najdete i speciální soutěž :-)
 
16. 1. 2015 - Za 3 týdny se všichni uvidíme na autogramiádě v PC Arkády Pankrác :-) Ale v ten den, 6. 2. 2015, si v 8 hodin nalaďte rádio Impuls, kde bude Lucka v přímém vysílání hostem Impulsových. O dalších aktivitách Vás budeme postupně informovat :-) Příletu Lucky se věnují také média. A mrkněte také na náš kanál na youtube, kde přidáváme postupně různá videa, mnohdy i pěkné rarity :-)
                   
10. 1. 2015 - Pro všechny kdo neviděl dokument s Luckou - Joan of Arc (Johanka z Arku) jsme připravili překvapení. Na celý dokument se můžete podívat ZDE
                                                
9. 1. 2015 - Malá vzpomínka na křest kalendáře Lucky pro rok 2015. Kmotrem byl zpěvák Radim Schwab, který s Luckou nazpíval duet Vánoční přání, zahrál si s ní v muzikálu Excalibur a v současné době exceluje v hlavní roli v muzikálu Fantom opery. Druhým člověkem, který stál při křtu na pódiu je uznávaný fotograf Jakub Ludvík.
                                                                                           
7. 1. 2015 - Máme pro Vás další vzpomínkové video - z televizního pořadu Golfista roku 2008Ve VIP zóně mají členové fan klubu informace k pobytu Lucky v Čechách, který se plánuje na únor 2015. A také se můžete podívat a přečíst si rozhovor s Luckou v magazínu drogerie Teta :-)
                                                                           
5. 1. 2015 - Sledujte dneska VIP zprávy :-) Bude tam reportáž o kalendáři a nejen o něm, ale i pozvánka na jednu akci s Luckou, která za měsíc na pár dnů pracovně přiletí. Čeká ji hodně nabitý program. Samozřejmě Vás budeme informovat o podrobnostech :-) Ale všichni si poznačte jedno datum - 6. 2. 2015 od 16,30 hodin,... V OC Arkády Pankrác bude s Luckou autogramiáda.
                                                         
1. 1. 2015 - Máme tu pro Vás další anketu, kde se dá hned v několika kategoriích hlasovat pro Lucku :-) Podpořme ji v anketě ŽEBŘÍK! Vzor pro vyplnění jsme přidali pod tento příspěvek. Ostatní kolonky můžete buď vyplnit nebo ponechat prázdné :)  Cena potvrzovací hlasovací esemesky stojí 9 Kč. Hlasovat se dá do konce ledna.
 

 

Naši partneři