listopad 2013 - leden 2014

31.1. 2014 - Lucku můžete vidět v posledním čísle Blesk magazínu ZDE 

28. 1. 2014 - Máme tu opět něco nového a snad originálního. Určitě tím překvapíme Lucku samotnou, o tomto nevěděla. Dokázal jsem mlčet jako hrob :-) Nová rubrika - "Lucka mýma očima", ve které se budeme setkávat s osobnostmi, kteří s Luckou spolupracovali, spolupracují. Podívejte se na první setkání s člověkem ze světa dabingu Soňou Bubníkovou.  ZDE

                                        

27. 1. 2014 - 15 otázek a 15 odpovědí najdete v Nekonečném rozhovoru s Luckou. Pište svoje otázky pro Lucku. Postupně na ně Lucka odpovídá a náš Nekonečný rozhovor se pomalu stává jedním z největších rozhovorů v ČR. Čtěte ZDE.

                          

25. 1. 2014 - Další hlasování, tentokrát na webu musicwerver.cz. Hlasujeme v anketě Album roku 2013. Komu dát hlas? Samozřejmě CD Oheň :-) Hlasujte ZDE, hlasování je do 31. 1. 2013.

                                              

24. 1. 2014 - PŘIPOMÍNÁME NAŠI SOUTĚŽ!!! Nějak tu na stránkách zařádil šotek a nechal nám zde několikrát stejný záběr Lucky. Přesně ten, který vidíte na obrázku pod tímto textem. Vaším úkolem bude si pořádně stránky projít, podívat se, kde všude fotka je a spočítat. Někde může být i 2x. Číslo nám pak se jménem pošlete nejpozději do 30. ledna 2014 na e-mail fan klubu. Jeden z Vás dostane balíček "De luxe". (Tento obrázek nepočítejte!!!)

                                                   

22. 1. 2014 - Dnes vyšel článek s Lucčinou fotkou v Blesku. Podívejte se ZDE, jak by asi Lucka uspěla v roli Gejši. :-)

                                      

20. 1. 2014 - A opět hlasování. Tentokrát anketa Žebřík 2013. Hlasujme pro album Oheň, zpěvačku Lucku, skladbu Zombie, klip Zombie, akce Hit Tour 2013, film Babvřesky To je jen návod, aby Lucka získala co nejvíce hlasů. Buďme jednotní :-) Hlasujte ZDE

                                       

20. 1. 2014 - Klip Pilot z pořadu Mléčná dráha má úspěch a proto tu dnes máme další 4 televizní vystoupení Lucky. Písnička Manon z pořadu Rande, Markytánka z Desky roku 2006, Julie z Horoskopičin a Náhodou z Mléčné dráhy. Podívejte se ZDE

                 

18. 1. 2014 - Na youtube se objevil Lucčin klip Co s tou souhou a to pod mezinárodní hudební soutěží North Vision Song Contest. Budu zjišťovat pro nás víc informací. Ale co se píše pod klipem, tak Lucka má s touto písní soutěžit v již sedmém ročníku soutěže. Soutěžit bude 50 zemí. Zatím se mrkněte na klip - ZDE a klikněte, že se Vám líbí. Komentáře pod klipem jsou zatím kladné. Zjistili jsme, že jde jen o fanouškovskou stránku a jejich verzi soutěže.

                                     

18. 1. 2014 - A opět něco nového pro Vás. Založili jsme v odkazu Video novou stránku, kde budou přidávána videa z televizních pořadů, která by určitě neměla být zapomenutá. První je písnička Plot z pořadu Mléčná dráha natočeného v roce 2003, kde Lucka kromě zpěvui i stepuje. Podívejte se ZDE

                 

18. 1. 2014 - Lucka se stala novou tváří šperků Trollbeads a X by Trollbeads pro Česko a Slovensko, se kterými ji spojuje hlavně její ženskost a hravost. V průběhu roku se představí v kampaních pro jednotlivá roční období, stejně jako na dalších společných akcích. Více čtěte ZDE    

            

17.1. 2014 - Lucku můžete najít na nejnovějším vydání sbírky hitů 2CD "TOP20.CZ". Její Zombie je zařazena jako 7. na prvním CD. Celkový seznam skladeb najdete ZDE 

17. 1. 2014 - 19. 2. 2014 se uskuteční slavnostní premiéra filmu Babovřesky 2. K této příležitosti vychází i kniha, kde najdete spoustu fotek z natáčení. V létě se pak bude točit třetí díl divácky nejnavštěvovanějšího filmu za posledních několik let. Před slavnostní premiérou bude následovat 13 předpremiér s delegací filmu. Podívat se a setkat s protagonisty filmu můžete: 27. 1. v Mladé Boleslavi a v Liberci, 28. 1. v Opavě a v Ostravě, 29. 1. v Olomouci a v Jihlavě, 30. 1.  v Plzni, 31. 1. v Hradci králové a v Pardubicích, 6. 2. v Týně nad Vltavou, 7. 2. v Českých Budějovicích a v Jindřichově Hradci, 12. 2. všechna kina Cinestar.

                                               

16. 1. 2014 - V novém čísle časopisu ČD pro Vás najdete rozhovor s Luckou i se soutěží o CD Oheň. Podívat se můžete i ZDE

                                 

15. 1. 2014 - Nějak tu na stránkách zařádil šotek a nechal nám zde několikrát stejný záběr Lucky. Přesně ten, který vidíte na obrázku pod tímto textem. Vaším úkolem bude si pořádně stránky projít, podívat se, kde všude fotka je a spočítat. Někde může být i 2x. Číslo nám pak se jménem pošlete nejpozději do 30. ledna 2014 na e-mail fan klubu. Jeden z Vás dostane balíček "De luxe".

                                                   

15. 1. 2014 - 24. března se začíná natáčet třetí díl úspšných filmů Diskopříběh. Kromě dvojice Ladislav Potměšil a Rudolf Hrušínský se můžete těšit i na herce jako je Filip Cíl, Alžběta Bartošová, ale třeba i Bolek Polívka, Marian Labuda, Lucie Vondráčková a další. Jaké příběhy budou postavy prožívat, to nám zatím Michal David neprozradil. Ten je autorem hudby, jako u dvou předešlých dílů.

                           

13. 1. 2014 - Dnes Vám přinášíme ve fotogalerii nový odkaz, a to Luckoviny. Jedná se o časopis fandů Lucky, který pravidelně vytvářejí víc jak rok. Od letošního roku se budete moci s ním setkávat i na našem webu, protože sem přece patří vše, co si děláme kolem Lucky sami. První letošní číslo je tedy na světě a můžete se na něj podívat.

                                                

11. 1. 2014 - Již brzy máme pro Vás další soutěž. Sledujte naše stránky a dozvíte se v následujícím týdnu víc informací. A také se rodí jedno velké překvapení. Práce je s ním hodně, ale zatím nás to baví :-)

7. 1. 2014 -Zde jsou výsledky o CZ/SK song roku v časopise Bravo. Vyhrála písnička Zombie a my Lucce gratulujeme!

7. 1. 2014 - Už víte co budete dělat 12. února 2014 od 18 hodin? Někteří asi ano, někteří se teprve rozhodnou, ale většina národa bude sledovat úvodní hokejový zápas na ZOH 2014 mezi Českem a Švédskem. Proč tohle píšeme sem? Kapitánem našeho nároďáku se stal Tomáš Plekanec. Trenér národního týmu Alois Hadamczik o manželovi Lucky řekl: "Plekanec je oddaný České republice v každé situaci a je to vynikající a komplexní hokejista. Má veškeré předpoklady pro to, aby ho kabina uznávala jak lidsky, tak herně." Přejme tedy nejen hokejistům co nejlepší výsledky na olympiádě v Soči.

6. 1. 2014 -Zde najdete první letošní článek o Lucce na novinky.cz. - "Rok 2013 byl pro Lucii Vondráčkovou jedním z nejúspěšnějších".

5. 1. 2014 - Znáte ten pocit, že když něco nemůžete, tak Vás to láká víc a víc? Lucka nemůže nosit boty na podpatcích, ale při focení neodolala a aspoň na sekundu vyzkoušela. Co říkáte, lodičky by jí určitě slušely. :-)

5. 1. 2014 - Lucka je nejpopulárnější zpěvačkou v jedné vzdálené zemi, kde žijí modří človíčkové a říkají si Šmoulové. Jak jinak si vysvětlit, že její tři písničky: Vítr * Láska umí víc * Láska na 100 let jsou zařazeny na dvě Taneční ligy Šmoulů. Kdyby Lucku Šmoulové neměli rádi, určitě by její písničky nenazpívali. Stáhnout je můžete ZDE, kde najdete nově i obrázky v gifu, které nám poslal Lukáš a tímto mu děkujeme.

4. 1. 2014 - Zde jsou první fotografie v nové rubrice "Já a Lucka"

3. 1. 2014 - Máte doma nějakou fotografii s Luckou? Třeba, kde jste s ní vyfoceni Vy? Pokud ano, pošlete nám ji a my ji rádi zveřejníme :-) Založme si svoje album "Já a Lucka", které bude to největší jaké kdy bylo vidět :-)

2. 1. 2014 - Lucka v novém, čísle časopisu Glanc s velkým rozhovorem :-). Ten najdete již v rubrice Z tisku a médií - články a rozhovory.

1. 1. 2014 - Včera jste se mohli poprvé setkat s odkazem, ve kterém najdete televizní vystoupení Lucky. Dneska se můžete podívat na odkaz Puzzle s Luckou. A protože máme Nový rok, přejme si v něm spoustu krásných chvil, spoustu štěstí, lásky a pohody.

 

23. 11. 2013 - akce v Bontonlandu Praha

V sobotu 23. 11. 2013 od 14 hodin v Bontonlandu na Václavském náměstí v Praze proběhne křest dárkového balíčku Lucky, kalendáře a předání platinové desky! Všichni přijďte, kdo můžete!! Lucka se na Vás moc těší!!!

Platinová deska za CD Oheň

 Jistě má Lucka radost k úsměvu. A to ne k malému. Její album Oheň dostane platinovou desku!

Novinky.cz - článek o Lucce

  • Dnešní článek na novinky.cz - nezapomeňte se podívat a přečíst - ZDE
  • Další odpovědi od Lucky na naše otázky najdete v nekonečném rozhovoru. A další várka otázek putuje opět do Kanady za Luckou :-), která nás všechny moc a moc zdraví.
  •  
  • To je přání od Lucky nám všem k letošním Vánocům Natáčeli jsme po vyhlášení Českého slavíka, asi v 1 hodinu ráno, kdy Lucka byla již po dvou náročných dnech unavená. Moc jí ale za přání děkujeme a přejeme za celý fan klub krásné Vánoce, spoustu dárků, klid, pohodu a spoustu krásných písniček a filmových rolí.
  • A již šestý díl rozhovoru Lucky, který máme pro Vás na videu.
Zde se můžete podívat na top star magazín, kde uvidíte Lucku co dělala při své nedávné návštěvě doma (od 23,30 minuty)

"Ahoj moji milí fanoušci. Zdravím celý fan klub. Děkuji Vám za krásnýho stříbrnýho Slavíka. Jsem moc vděčná." Takto začíná naše krátké video, které jsme nahráli v hotelu Ambasador na závěrečné párty. Lucka byla již unavená, přesto si na nás, její fanoušky udělala chvilku. Je to zároveň poslední video před odletem zpět do Kanady :-) Omlouváme se za sníženou kvalitu, ale podmínky tam pro natočení videa na foťák nebyly ideální. Ale snad Vám osobní poděkování od Lucky udělá i tak radost!

Lucka získala letos opět stříbrného Slavíka :-) Velká gratulace. Již brzy překvapení od Lucky pro nás fanoušky :-)

  • Dneska smekám před velkým profíkem! Lucka po 11 hodinách letu z Kanady do Čech jen přejela z letiště rovnou na focení, kde byla celých dlouhých 7 hodin a nedala na sobě lidem kolem znát žádnou únavu! Byla úžasná!
  • Lucka nám, všem fandům, posílá toto video, jako poděkování za hlasy do Slavíka a za její podporu. A zároveň jde o malou reklamu na DVD z turné. Kdo jste tedy ještě neposlali hlas do Slavíka, máte posledních 5 dnů!

Dárková deluxe edition "Oheň" právě v prodeji!!!  Její součástí je i voucher na členství ve FK

objednávejte  ZDE,...
 

 

Naši partneři