Listopad - prosinec 2014

30. 12. 2014 - Rok 2014 končí a s ním i více jak rok fungování našeho fan klubu. Co se nám povedlo víme, co se nám nedaří víme také, ale psát vše sem nejde :-) Proto se můžete Petra, předsedy FK ptát na vše co Vás zajímá . Petr na vše odpoví a ptát se můžete do 7. ledna 2015. Otázky pište sem :-) Všem do roku 2015 přejeme mnoho zdraví, štěstí, lásky, úspěchů a nám fandům co nejvíce nových písniček od Lucky, spousty televizních vystoupení,...
                                                          
29. 12. 2014 - Kdopak byl vylosován a získává nějakou tu cenu z velké vánoční soutěže? Podívejte se SEMA kdo jde na Silvestra do některého CineStaru na první projekci filmu Babovřesky 3?
                   
24. 12. 2014 - Všem fanouškům Lucky přejeme krásné Vánoce, mnoho zdraví, štěstí, lásky, dárků a pohody. Užijte si svátky i s Luckou, třeba dnes někteří pod stromečkem najdete CD Duety, DVD+CD Hit Tour 2013 nebo kalendář na rok 2015. I televize na nás nezapomínají. V odkazu kalendář akcí najdete kdy v televizi Lucku uvidíte. A taky posíláme ukázku z nového klipu a zároveň pozdravy od skupiny VoKoBere, tedy pánů Vondráček, Kocman a Berka.
                                                
16. 12. 2014 - Tak konečně trochu stíhám, abych sem dal druhé kolo soutěže. Omlouváme se, ale já a Jakub pečeme na zakázku 800 kilo vánočního cukroví a tak jaksi v posledních dnes vidíme jen všude čokoládu, marmelédu a spoustu napečeného cukroví :-) Vidéte na fotce malou ukázku :-) Tady najdete VELKOU VÁNOČNÍ SOUTĚŽ.
                                              
1. 12. 2014 - Lucka udělala velice zajímavý rozhovor, který vznikl během jednoho dne. Dotazy se týkaly vánoc, práce, ale také gay problematiky. Opět ukázala jaká je.  Ten najdete ZDE
                                         
30. 11. 2014 - Včera jsme slíbili, že máme pro Vás nějaké překvapení. A je to již zde :-) Připravili jsme pro Vás VELKOU VÁNOČNÍ SOUTĚŽ o spoustu cen :-) Tato je rozdělena do dvou kol a můžete tedy začít s plněním první části :-) 
                                                                         
29. 11. 2014 - Za hlasy v Českém Slavíkovi posíláme velké díky a novou fotku :-) Lucka opět stříbrná a posíláme tímto velkou gratulaci. Lucka všem svým fanouškům za sedmého stříbrného Slavíka poděkovala v krátkém videu :-)
29. 11. 2014 - Milí fandové, připravuji se na večer, abych se šel podívat do Státní opery, zda tatínek Lucky - Jiří Vondráček půjde poprvé pro trofej nejvyšší, tedy zlatého Slavíka. Budu nervózní a moc to naší Lucce přát. A pokud se stane a nejen mé přání, ale přání i Vás ostatních fandů se vyplní, asi své emoce neudržím. Lucky si moc vážím. A právě za to vše jaká je jí první místo přeji. :-) Petr
                   
26. 11. 2014 - Agentura Veselý den v těchto dnech vydává CD, které obsahuje více než 60 minut krátkých povídek s písničkami + ilustrovaný zpěvníček s akordya kde najdeme také pohádku, kterou namluvila Lucka - O koblížku a palačince. Objednávat můžete ZDE.
                                                         
25. 11. 2014 - Sestřih z Hit tour, který bude na tv. Telka 1. 1. 2015 bude úplně jiný záznam, než který se prodává na DVD :-) Máme pro Vás i radostnou zprávu. Lucka letos na Slavíky sice nedorazí, ale vše nám vynahradí v únoru, kdy plánujeme nejen natáčení pro televize a focení, ale i setkání s Vámi na autogramiádách. Kde a kdy? Nechte se zatím překvapit, vše se včas dozvíte :-)
24. 11. 2014 - Tak jsme pro Vás doplnili Kalendář akcí až do půlky prosince :-) Rozhodně si to nenechte ujít :-) A tady posíláme odkaz na soutěž o Vánoční balíčky a speciální plakáty :-)
 
19. 11. 2014 - Dnes vyšel Týdeník Televize s Luckou na titulní straně a rozhovor uvnitř. A také dnes Lucka zveřejnila na svém facebooku soukromé fotky, jak to vypadá právě teď v Montrealu. 
                  
18. 11. 2014 - DVD s CD Hit Tour je již v prodejnách Tesco :-)  
    
13. 11. 2014 - Pro všechny tu dnes máme trochu jiné foto Lucky. Snad se Vám bude líbit :-) U focení bývá legrace a tak někdy vzniknou trochu bláznivější fotky :-) 
                                       
12. 11. 2014 - Máme tu posledních 10 dnů na odesílání hlasů do ankety Český slavík 2014. Pojďme ještě hlasovat v posledních dnech a pomoci Lucce k co nejlepšímu umístění. Určitě by jí Zlatý slavík slušel a rozhodně si jej zaslouží.  Zkusíme to? Pomůžeme svými hlasy k tomu, aby se u Lucky jeden zastavil? :-)
    
9. 11. 2014 - Upravili jsme kategorii Ocenění. Snad Vám uděláme radost tím, že jsme většinu cen doplnili fotkami. Za to patří velké díky Lucce, ale i jejím rodičům, kteří nám umožnili ceny nafotit :-) Samozřejmě ještě budeme postupně doplňovat :-) Nezapomínejte i hlasovat do Českého slavíka,.. A kalendář s Luckou na rok 2015 můžete stále objednávat ZDE :-)
                                                    
7. 11. 2014 - Objednávat kalendář s Luckou na rok 2015 můžete ZDE :-)
                                                             
6. 11. 2014 - od 15. 11. by se mělo toto DVD+CD objevit ve všech prodejnách Tesco a navíc v pěkných stojanech. Cena bude 199.-Kč, pro členy Tesco club card 149,-Kč. 
                                  
5. 11. 2014 - Další číslo Luckovin je na světě :-) A Martin s Lenkou dokonce vydali své plakátky formátu A3. Musím říct, že se jim to povedlo a patří jim velké díky! (viz. druhé foto) Za minulý týden prodeje klesla Lucka s CD Duety o jedno místo níž, ze 6. na 7. místo. Pořád se ale drží v první desítce :-) FK také získal dva partnery, kteří nám přispěli na výrobu kalendáře a budeme moci také vydat pohlednice a připravit výrobu hrnků s fotkou Lucky. Děkujeme Uniqua pojištovně a Studiu 98. Věříme, že se nám podaří v budoucnu získat další partnery.
                                   
4. 11. 2014 - 3. 11. se v divadle U Hasičů pořizovala živá nahrávka pořadu Karla Vágnera - Česká hudební kronika, která se vysílá na rádiu Blaník. Překvapením pro diváky bylo spojení s Luckou :-) Ta bude mít i tento víkend na rádiu Blaník, ve kterém se bude soutěžit o CD Duety a k tomu posluchači obdrží i kalendář Lucky na rok 2015. Na celé video se můžete podívat ZDE. Na pódiu se střídali například: Petra Černocká, Anna K, Pepa Vágner, či největší hvězda naší hudební scény Karel Gott. Pořad bude vysílat rádio Blaník na letošního Silvestra. O zábavu nebude nouze.
                              
3. 11. 2014 - Dnes jde DVD + CD z Hit Tour 2013 do výroby :-) Od poloviny listopadu by mělo být ve všech prodejnách Tesco, ve speciálních stojanech. Také tento týden bude hotový kalendář pro rok 2015. Chcete vidět první výtisk? Tak se mrkněte na krátké video :-) A stále hlasujeme do ankety Český slavík, ještě 20 dnů máme možnost poslat Lucce hlasy. Využijte prosím mobilů ve své rodině, kamarádů, přátel :-) A dnes jedna z natáčení Babovřesek 3, které budou mít premiéru v lednu 2015. A podívejte se na záběry, které se do prvního dílu nedostaly. Uvidíte tam i Lucku :-)
                        

 

Naši partneři