únor 2014

21. 2. 2014 - Lucka mýma očima - dnes s hudebníkem, zpěvákem a kamarádem Lucky Petrem Kocmanem.

                         

20. 2. 2014 - Babovřesky 2 včera vstoupily slavnostní premiérou do kin. Rozhodně se běžte do kina podívat a podpořit tak nejen Lucku, ale i samotného režiséra Zdeňka Trošku, pro kterého je naše Lucka miláček :-) A také dneska otevíráme novou rubriku - E-SHOP :-) A Lucka také byla včera ve VIP zprávách (od 4.20 minuty)

                                

18. 2. 2014 - Po roce můžeme Lucku nominovat do ankety TÝTÝ 2013! Nominujme Lucku jako herečku i zpěvačku. Dvě zrcátka by Lucce slušely víc :-) Nominaci musíte potvrdit přes e-mail, jinak jsou hlasy neplatné! Pojďme do toho, Lucka obhajuje své prvenství v kategorii zpěvačka :-)

                                                   

17. 2. 2014 - Lucce přišel následující e-mail :-)

"S potěšením vám oznamujeme, že jste v nominacích na Óčko Hudební ceny 2013!. Budeme velmi rádi, když tuto informaci nasdílíte na svůj FB či web, aby pro vás mohlo hlasovat co nejvíce fanoušků. Vše podstatné najdete na našich stránkách www.ocko.tv anebo přímo na ceny.ocko.tv" Tak pojďme hlasovat pro naši Lucku. Je to přece super, že je nominována mezi 4 nejlepší zpěvačky. Je to jednoduché, na stránce ceny.ocko.tv klikněte na jméno Lucie a tím ji dáte svůj hlas. požádejte své kamarády, přátele, rodinu, ať také hlasují :-) Jo a mrkněte na reklamní video TV Óčko :-)

                                             

17. 2. 2014 - Mrkněte se na nakonečný rozhvor. 10 otázek a 10 odpovědí. Opět Lucka odpověděla na všechny otázky a za to veliké díky :-)

                                   

16. 2. 2014 - Únorové číslo Luckovin najdete ZDE

                                                

15. 2. 2014 - Dnes v Blesku Retro vzpomínka, co dělala Lucka před 20 lety :-) Titulek zní: Lucka Marmeláda Vondráčková před 20 lety visela v provazech

                                                            

12. 2. 2014 - Určitě mnozí z Vás vzpomínáte na turné Hit tour 2013. DVD už finišuje a věřte, bude se na co dívat. Dnes Vám ale posíláme jeden videoklip hudebníka a zpěváka, který s Luckou na Hit Tour 2013 zpíval duet Já to nejsem. :-) Písnička Home pochází z alba Crazy Man, na kterém najdete i zmíněný duet s Luckou. Písničku napsali Jiří Vondráček a Hana Sorrosová. Snad se Vám bude líbit :-)

                               

11. 2. 2014 - Dnešní rozhovor v rubrice "Lucka mýma očima" udělá snad velikou radost i Lucce. Třeba si zavzpomíná na dobu, kdy vznikaly pořady Kečup a Marmeláda. :-)

                                               

8. 2. 2014 - První dvě videa na nominaci hudebních cen Óčko 2013 jsou již ZDESamozřejmě jsou nesoutěžní a nebudete je moci hodnotit. Jen s Jakubem jdeme příkladem. Berte to třeba jako návod, jak by takové video mohlo vypadat. Tak hodně zdaru při natáčení, ať má Lucka co nejvíce nominací :-)

                                

8. 2. 2014 - Nominujme Lucku na zpěvačku roku a Zombie na klip roku v soutěži televize Óčko. Video můžete nahrát na mobil, na foťák a pak poslat jak je uvedeno na stránkách televize Óčko. A když budete klip posílat do televize, pošlete nám jej také. Zveřejníme všechny došlé Vaše nominace a to video, které se bude líbit nejvíce, získá od nás knihu Babovřesky.

                                          

7. 2. 2014 - Nekonečný rozhovor s Luckou má dnes dalších 15 Vašich nových otázek a Lucčiných odpovědí. Celkem již neuvěřitelných 130 otázek. Zde vidíte, že Lucka na nás nezapomíná ani v Kanadě a komunikuje s námi jak jen to jde, za což jí děkujeme :-)

                                    

6. 2. 2014 - Lucka pro nás fanoušky připravuje svůj Zpěvník. My máme jedinečnou možnost ovlivnit, která písnička se do zpěvníku dostane :-) Mrkněte tedy sem a napište nám, jakou písničku byste ve zpěvníku chtěli mít.

                  

5. 2. 2014 - Lucka tváří šperků Trollbeads pro rok 2014. Proto jsme udělali samotný odkaz, kam budeme přidávat různé zajímavosti, odkazy a vše kolem této reklamní kampaně :-) Mrkněte tedy ZDE

                                            

5. 2. 2014 - Dnes vyšla Lucka na super.cz, elektopiknik.czvše zaměřeno na kampaň šperků. Teď můžeme také prozradit, že Lucka na olympiádu nepoletí a bude fandit, jako většina z nás u obrazovek. Návrat plánuje na začátek dubna.

                                                       

4. 2. 2014 - V našem seriálu Lucka mýma očima je nový rozhovor, tentokráte s Renkem Kekelym ZDE.A také přidán dnešní rozhovor z deníku Blesk, její přílohy věnované OH v Soči ZDE.

                                                           

3. 2. 2014 - Výhercem naší soutěže je David Kudzbel, který správně spočítal, že stejných fotek s Luckou se nám na stránkách zatoulalo 35. Podívejte se, kde všude fotky byly umístěny -  ZDE Kdopak už byl na předpremiéře Babovřesek 2? Napište do Diskuzního fóra :-). Oficiální premiéra bude 19. 2., kde proběhne i slavnostní křest knihy Babovřesky. My Vám připravujeme soutěž o tuto knihu. Sledujte tedy pravidelně naše stránky :-)

                                  

 

 

Naši partneři