zaří 2013 - říjen 2013

Soutěžíme o 5 kalendářů lucky!!!
Pravidla a návod -ZDE,...

Hlasujeme v anketě Český slavík 2013

Hlasujme pro Lucku v anketě český slavík 2013. Pravidla a návod -ZDE,...

Hlasujeme pro Lucku o nejkrásnější českou zpěvačku

01. 10. 2013

Hlasujme pro Lucku v soutěži o nejkrásnější českou zpěvačku, která je nominována v první desítceZDE,...

 

Nekonečný rozhovor

Vnekonečném rozhovoru je nových 15 Vašich otázek pro Lucku, na které odpověděla :-)

Stále máte možnost Lucce pokládat jakékoliv otázky. Uvidíme sami, na co nám odpoví :-)

 

29.09.2013 19:55

Úplně nové, dosud nezveřejněné video

28.09.2013 08:25
 
Úplně nové, dosud nezveřejněné video máme exluzivně jen pro Vás. Děkujeme touto cestou Mr. Magicovi (režie), který s námi bude spolupracovat na zveřejňování videí Lucky.
Dnes máte možnost vidět první ze série rozhovorů s Petrem Bělíkem.

Nové fotky

27.09.2013 09:20

Přidáváme opět pár fotek Lucky, tentokrát z autogramiády Čtyřlístku, kde byla nejen Lucka a postavičky z oblíbeného komiksu, ale hlavně jejich autor, výtvarník, ilustrátor Jaroslav Němeček.

Fotky jsou ZDE

Co s tou touhou - nový klip

26.09.2013 19:02
Pro všechny, kterým s námi bylo dobře na Hittour i pro ty, kteří nás nestihli. Tady je pro vás nová Touha Live plná tance, emocí a skvělých diváků ve vyprodané O2 Aréně!:) Ať se vám líbí! p.s. Tři oříšky dají pěkně zabrat!:) Díky skvělému panu režisérovi za noc beze spánku a Radku Fišerovi za protančené střevíčky:) A teď už se dívejte:) Vaše Lucka
Klip najdete ZDE

Fotky Blesk magazín od Jana Tůmy a Dany Kolářové

26.09.2013 08:34

Dnes tu máme první část fotek Lucky, které fotila pro Blesk magazín. Fotky jsou z různého období a některé dosud nikde nevyšly. Moc tímto děkujeme Hance Pokorné, redaktorce Blesk magazínu.

Dnes jsme přidali:

2008 – focení pro vánoční číslo nové princezny

2009 – Sexy muzikál – Morgana z Excaliburu + Sexsymbol – čtenáři si zvolili nejkrásnější ženu Blesk MAGAZÍNU

Foto najdete ZDE

1000 návštěv za dvě hodiny!!!

25.09.2013 12:37

Od chvíle, kdy Lucka slavnostně odstartovala tento web fan klubu, se zde bylo podívat, neuvěřitelných 1000 návštěvníků. Děkujeme všem!!! Kdo chce být s námi pořád v kontaktu, registrujte se do fan klubu :-) Čeká na Vás spousta výhod a překvapení, o všem budeme informovat :-)

Tento web je tu jen a jen pro nás!

Fotky od Roberta Vana pro ibestof.cz

25.09.2013 07:49

Děkujeme p. M. Lejskové a Profesnímu magazínu Best of za poslané fotky od známého fotografa Roberta Vana, které byly pořízeny k rozhovoru s Luckou - ZDE.

Více fotek najdete ve fotogalerii -ZDE.

Novinky

Nové, dosud nepublikované fotky

24.09.2013 18:59

Zde malý dárek od Lucky pro nás fanoušky. Poslala nám dosud nepublikované fotky :-)

___________________________________________________________________

Blesk magazíny

23.09.2013 14:29

Děkujeme moc Hance Pokorné, redaktorce Blesk magazínu, která nám dodala rozhovory s Luckou v posledních letech. Ty najdete ZDE

Od Hanky máme přislíbené jen pro nás exluzivně fotky Lucky, které nafotila vždy k daným rozhovorům v Blesk magazínu. Určitě se máme nač těšit. :-)

___________________________________________________________________

Kalendář Lucky pro rok 2014

19.09.2013 11:05

Lucka v nejbližších dnech vydá svůj kalendář pro rok 2014.

Zde je malá ochutnávka fotek, které možná v kalendáři najdete.

___________________________________________________________________

Je jaká je

19.09.2013 10:44

Poměrně novopečený Matyáš Plekanec a jeho matka Lucie Vondráčková navštívili dopolední vysílání Dvojky Českého rozhlasu, a to 18. 6. 2013. Přenos byl tedy doslova „živý“, protože neposedný, rok a půl starý, host měl opravdu velkou zásobu energie a vyloženou chuť vše prozkoumávat, převracet nebo rozebírat!

Aktuální deska Oheň vyšla na den narozenin L. Vondráčkové. Je to tedy poslední hudební počin, který ovšem stále není kompletní. Autorka na desce pracuje i nyní: „Bez nových písniček to nemůžu vydržet a mám pocit, že ta deska jednoduše není kompletní. Na speciální edici bych tedy chtěla přidat pár pomalých, baladických skladeb.“ Nejedná se ovšem pouze hudební tvorbu. L. Vondráčková se v současnosti angažuje např. i v oblasti i mluveného slova.

Celý rozhovor si můžete poslechnout ZDE

___________________________________________________________________

Slovo předsedy

14.09.2013 18:01

Až budete číst tyto řádky, bude náš web již v provozu a Vy se budete moci jím procházet a pomáhat nám jej vytvářet. Všechno bude jen a jen na nás. Ale nedalo mi to, abych dnes, kdy je web z vetší části hotov poděkoval některým lidem za jejich pomoc. V první řadě Lucce, za to, že mi dala tuto šanci, abych FK zprovoznil. Pomohlo k tomu několik fotek, které jsem vyfotil a respektoval to, na čem jsme se dohodli. Poznal jsem Lucku jako člověka velmi vnímavého, slušného, naslouchajícího. Za to vše si ji vážím a myslím to upřímně.

Děkuji jednomu člověku, který mi chybí a který by měl velikou radost. Pak musím poděkovat Jakubovi za kontrolu webu a připomínky v realizaci, to samé pak Lukášovi. Velké díky patří Martinovi, za návrhy záložek, rozvrhů hodin, a dovytváření webu. Sám bych to určitě nezvládl v tak krátké době. Další díky patří Kubovi za vyhledávání fotek a rozhovorů. A pak taky Aniččce a Martě,...

Doufám, že se nám všem bude naše práce líbit, že nám napíšete co se Vám líbí a co ne, abychom jsme dělali jen to, co nás všechny bude bavit.

Lucka si zaslouží jen to nejlepší od nás, tak pojďme do toho, ať má radost, že jsme fajn parta lidí, co táhne za jeden provaz.

Petr

___________________________________________________________________

Český slavík 2013

14.09.2013 10:34

Podrobnosti o letošním ročníku tj. pravidla, způsob hlasování, připravované novinky apod. zveřejníme ve středu 2. října od 12.00 hod., kdy bude zároveň zahájeno hlasování. Všichni chceme, aby Lucka vyhrála, tak pojďme udělat maximum pro její vítězství. Vždyť si ho letos právem zaslouží. Vydala nám nové úspěšné CD, vyjela na své první, vyprodané a diváckými ovacemi oceněné turné. V kinech jsme ji viděli v nejúspěšnějším divácky navštěvovaném filmu posledních let Babovřesky. Natočila pro nás spoustu klipů, připravila i několik rolí v dabingu. Pojďme tedy za to vše jí ukázat, že ji máme rádi a pomozme jí svými hlasy třeba k tomu prvnímu zlatému slavíkovi.

___________________________________________________________________

Včera Lucka v nahrávacím studiu Švandova divadla nahrála dvě pohádky z knihy Veselý den. Pohádky čte například Matěj Rupert, Michal Dlouhý,.. CD vyjde v prosinci. Celý projekt je určen dětem předškolního věku.

Na videu je malá ukázka z natáčení. (pro přehrání klikněte na obrázek)

Další fotografie najdete v galerii.

___________________________________________________________________

Web spuštěn

07.09.2013 14:41

Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace.

K fandům Lucky se dostane o pár dní později, až vše doladíme a budeme si jisti, že náš web ostatní zaujme. Vrhli jsme se do práce, která nás baví a snad bude bavit i ostatní návštěvníky a fandy, protože chceme aby i oni pomohli s vytvářením webu. Tohle jsou stránky nás všech a jen na nás bude, jaké budou.


Milí přátelé, fandové Lucky,

za pár dní, přesněji 23. 11. 2013 se dozvíme výsledky v anketě Český slavík 2013. Ptám se Vás, poslali jste už Lucce hlas? Pokud ne, učiňte tak nejpozději do 17. 11. 2013, podle následujícího návodu. Lucka si přece od nás hlas zaslouží. Pojďme ji dostat na stupeň nejvyšší. Poproste kamarády, přátele, známé, ať i oni hlas Lucce pošlou. Letos toho Lucka pro nás udělala hodně.

Vydala novou desku, vyjela na úspěšné turné, hrála v Babovřeskách, natočila několik klipů, dabingů,... Svým úsměvem, svojí upřímností, nepodlézavostí, skromností, ji má ráda spousta lidí. Je tedy čas vidět naši Lucku na místě prvním.

A také hlasujte pro písničku Když vzlétnu já - ZDE

pojďme se tedy pokusit poslat co nejvíce hlasů, ukažme, že jako fandové stojíme při lucce a máme ji moc rádi.

_______________________________

Hlasujeme pro Lucku!!! Dejte hlas písničce - Kdy vzlétnu já, aby v letošním Slavíkovi získala cenu rádia Impuls!
NÁVOD ZDE,...
Hlasujme pro Lucku v anketě český slavík 2013. Podaří se nám ji letos dostat na stupeň nejvyšší?Pravidla a návod -ZDE,...

 

Kalendář Lucky na rok 2014 můžete objednávat již ZDE,...

____________________________

Stýskalo se Vám po stránkách Fan klubu? Pokud ano, tak jste tu správně. Dohodli jsme se s Luckou a po pár týdnech máte možnost být opět aktivními členy.

Postupně se od nás dozvíte jak se přihlásit do Fan klubu, ale hlavně co Lucka nového chystá pro všechny, kdo ji fandí, podporují a mají rádi.

Novinkou budou malá videa z různých akcí, pozdravy od Lucky a jejich nejbližších pro nás, ale i archív rarit, který jinde nenajdete. A celý web budeme společně vytvářet sami. Proto nám pište svoje nápady, příspěvky, posílejte fotky. Rádi uveřejníme to, co bude zajímavé.

Čeká nás spousta zajímavých soutěží a dárků jak o materiály Lucky, tak i z vydavatelství Brain Zone s.r.o..

Registrací do našeho FK získáte další materiály, které nebudou všem dostupné. Připravujeme exluzivní setkání, soutěže, dárky pro nás.

Pojďte tedy vstoupit mezi nás. Rádi Vás vítáme. Doufejme, že již i na Vašem webu, kam se rádi budete zastavovat a vracet. Budeme rádi když nás bude co nejvíc a vznikne skvělá parta lidí, kteří hlavně fandí Lucce...

 

 

26. 9. 2013 - První den úspěšně za námi. Shlédlo tyto stránky 2545 návštěvníků webu. Všem děkujeme. Děkujeme i za kladné ohlasy a podněty, nápady, které nám posíláte.

Pišme a diskutujme mezi sebou v našem diskuzním fóru :-)

Hlasujme pro Lucku v různých hitparádách. Nasazena je hned v několika rádiích

Sledujte naše novinky. Pro zobrazení celé zprávy klikněte vždy na titulek

Registrujte se také do našeho fan klubu. Každý stý získává kalendář Lucky na rok 2014.

Naši partneři