Možnosti prezentace

Vážení přátelé,

    dovolte nám, abychom Vám touto cestou předložili nabídku s možností se reklamně podílet na vydání materiálů s Lucií Vondráčkovou – pracovní diář 2017, kapesní kalendář 2017, pohlednice, pexeso s fotografiemi Lucie Vondráčkové, keramické hrníčky, plakáty, a další předměty, které budou letos vydány. Tyto materiály bude vydávat oficiální fan klub Lucie Vondráčkové, který s Lucií úzce spolupracuje.

  

    Lucie Vondráčková patří již několik let ke špičce našeho šoubyznysu. Získala 7x stříbrného slavíka, 5x cenu nejvyšší v anketě TýTý a spoustu zlatých a platinových desek. Její písničky bodují v hitparádách. Lucie Vondráčková je i úspěšná herečka a dabérka.

    Obracíme se na Vás tímto s žádostí o spolupráci při výrobě výše uvedených materiálů. Připravili jsme pro Vás několik variant pořízení reklamy. Samozřejmě pokud se rozhodnete dát do reklamy více finančních prostředků, lze domluvit i navýšení výroby jednotlivých materiálů a ty pak můžete využít ke své reklamě a potřebě. Můžeme také případně zahájit jednání i o větších reklamních možnostech.

    Podle průzkumu máme vytvořenou oblíbenost u veřejnosti podle věku i pohlaví. Lucie Vondráčková je více oblíbená u žen ve věku 14 – 35 let. U mužů je více populární ve věku 17 – 40 let. Ve věku 35 – 60 let je popularita větší o pár procent u žen.

    Na každou Vámi investovanou finanční částku bude vystavena smlouva o reklamní kampani, kterou si můžete odečíst při Vašem daňovém přiznání.

    Budeme rádi, pokud se nám podaří s Vámi navázat spolupráci. Pro jakékoliv dotazy můžete kontaktovat přímo vedení fan klubu Lucie Vondráčkové – Petr Mráček, e-mail: lucievondrackova.fk@seznam.cz, tel.: 731 181 066, kde se také dozvíte další možnosti spolupráce.

    V roce 2015 jsme vydali již druhý nástěnný kalendář Lucky, pohlednice s Lucií Vondráčkovou, magnety a samolepky.

 

Naše možnosti pro rok 2016 jsou následující:

Umístění loga nebo názvu firmy + kontakt (webová stránka, e-mail nebo telefon) v diáři pro rok 2017 - formát A5 a to na šesti stránkách (šest měsíců) – náklad 3.000 kusů. Po vydání bude 15 kusů předáno firmě + logo na titulní stránce kalendáře.

Umístění loga nebo názvu firmy na přední stránce a přidání reklamy na přední nebo zadní stránce pohlednic – formát A6 a to na zadní straně – náklad 5.000 kusů. Po vydání bude 100 kusů předáno firmě.

Umístění loga nebo názvu firmy na kapesních kalendářích a to na přední straně – náklad 5.000 kusů. Po vydání bude 100 kusů předáno firmě.

Umístění loga + webová stránka na fotografiích Lucie formát A4 na přední straně – náklad 2.500 kusů. Po vydání bude 50 kusů předáno firmě.

Umístění loga + webová stránka na fotografiích Lucie formát A3 na přední straně – náklad 2.500 kusů. Po vydání bude 50 kusů předáno firmě.

Umístění loga firmy na keramických hrníčcích Lucie Vondráčkové – náklad výroby 300 kusů. Po vydání bude 5 kusů předáno firmě.

Umístění odkazu na webové stránky firmy na webové stránky FK Lucie Vondráčkové. Průměrná denní návštěvnost podle Top listu je 680 unikátních IP adres. Odkaz bude umístěn na dobu jednoho roku od data přidání odkazu.

Umístění menší reklamy na keramických hrníčcích Lucie Vondráčkové – náklad 2.000 kusů. Po vydání bude 5 kusů předáno firmě.

Umístění menší reklamy na pexesu s Lucií Vondráčkovou – náklad 2.500 kusů. Po vydání bude 30 kusů předáno firmě.

 

 

                                                                                                                                                                             

Naši partneři