Trollbeads 2016

                            

Trollbeads 2015

 
Soutěž je ukončena :-)
Správné odpovědi:
1. V Kodani v roce 1976.
2. "Vyznávám originál".
3. Body jsou "Trollíci".
4. V ČR 5.
5. Náramek je složen z: 1x stříbrného náramku, 1x stříbrné karabiny Good Luck - limitovaná edice, 1x přívěsek z Muránského skla Good Luck - limitovaná edice, 1x stříbrný přívěsek s podkovou a čtyřlístkem - limitovaná edice.
6. Stříbrné přívěsky jsou vyrobeny ze Sterling stříbra, skleněné pak z Muránského skla.
7. Aktuální sleva je 1 630 Kč. Místo 4 690 Kč tak stojí 3 060 Kč.

VÍTĚZEM SE STÁVÁ TOMÁŠ HRDLIČKA - GRATULUJEME :-)
 
A máme tu pro Vás slíbenou velkou soutěž s Trollbeads :-)
Soutěžíme o tento krásný náramek, který měla Lucka na ruce při posledním focení šperků.
                                  
1. Kdy a v jakém městě se začala psát historie Trollbeads? 
2. Že Lucie je druhým rokem tváří těchto šperků se ví, ale jaké je její motto pro tyto šperky? 
3. Pokud se stanete členem klubu, načtou se Vám při každém nákupu body. Jak se jim u Trollbeads říká? 
4. Kolik značkových prodejen má Trollbeads v ČR? 
5.Z čeho se skládá náramek Good Luck Bracelet? 
6. Jaký materiál je používán při výrobě přívěsků Trollbeads?
7. Jaká je sleva na náramek Good Luck Bracelet?
 
Své odpovědi posílejte do 31. března 2015 na e-mail fan klubu :-)
Nápovědou Vám budou jistě webové stránky Trollbeads. Odkaz najdete dole v tomto odkazu. Dívejte se pozorně a přejeme Vám mnoho štěstí.
 
                 
                  
                 

Trollbeads 2014

Lucie Vondráčková se stala novou tváří šperků Trollbeads a X by Trollbeads pro Českou republiku a Slovensko, se kterými ji spojuje hlavně její ženskost a hravost. V průběhu roku se představí v kampaních pro jednotlivá roční období, stejně jako na dalších společných akcích.

Focení proběhlo při Lucčině návštěvě u příležitosti vyhlášení Slavíků spolu s fotografem Janem Tůmou a pod taktovkou stylisty Stana Steinera. Kreativní tým završovala vizážistka a kadeřnice Marta Santorová.

Kampaň šperků Trollbeads je zaměřena na něžnou romantiku doplněnou Lucčinou až neskutečnou energií. Vznikla tak velice moderní, mladistvá a zároveň ženská kombinace, kterou si zamilují ženy všech věkových skupin.

X by Trollbeads, neboli „Céčka 21. Století,“ jsou světovou novinkou mezi šperky a jejich kampaň je pojata v městském klubovém stylu, v kombinaci s černou kůží a dalším party oblečením. Lucka těmto šperkům vtiskla elán a svého muzikálního a hereckého ducha.

„Všechno se vrací. Céčka nabrala druhý dech a z barevné radosti se stal skvělý módní doplněk. Fandila jsem jim tehdy a držím jim palce i dnes,“ uvedla Lucka během aranžování šperků pro focení, ve kterých se objevila také v magazínu TOP Star na TV Prima. 

        

X by Trollbeads je nová světová značka z dílny dánských zlatnických mistrů Trollbeads, která byla ve světě uvedena 17.9.2013. Ponechala si umělecké ztvárnění každého kousku, stejně jako skrytý příběh každého „X“ ze značky Trollbeads, ale přidala k tomu ještě něco jedinečného- způsob spojování, novou dimenzi materiálů a urbanistický styl.

Kolekce je tvořena ze sterling stříbra, 18kt. zlata, bronzu a cenově velmi dostupného a momentálně módního kaučuku. V průběhu roku budou přibývat nové kousky do jednotlivých tematických kolekcí, jejichž hlavním cílem je vyniknutí kontrastů, který tento moderní šperk nabízí.

Trollbeads je značka dánských šperků vyráběných již od roku 1976. Jde o původní originál těchto kombinovatelných šperků. Jednotlivé kousky jsou ručně vyráběné z těch nejkvalitnějších materiálů jako je sterling stříbro, muránské sklo, 18kt. zlato, kůže, drahé kameny, perly, zirkony nebo jantar.

Celý koncept je založen na náramku, na který se pak dokupují další komponenty, a zakončený karabinou, která je z obou stran odnímatelná a tvoří samostatný šperk. Tím si každý tvoří svůj vlastní jedinečný kousek a probouzí tak svého kreativního ducha. Stálou kolekci tvoří kolem 1000 komponentů a každý rok vycházejí 4 stálé kolekce a další, limitované.

Šperky netvoří jen stříbrné a skleněné kousky k navléknutí, ale také náhrdelníky, klasické, speciální fantasy nebo kožené, dále prsteny a náušnice. Každoročně pak odchází několik dříve navržených kousků do muzea, čímž roste jejich sběratelská hodnota.

www.trollbeadscz.com

www.xbytrollbeads.com

www.facebook.com/TrollbeadsCzechoslovakia

       

Naši partneři